Išoriškai šis namelis atrodo žaislinis, ir galvoje netelpa, kaip jis gali būti toks jaukus ir funkcionalus viduje

Užmigti po žvaigždėmis ir pabusti kažkur nuošaliame miške prie ežero – skamba puikiai, tiesa? O kas, jei aš jums pasakysiu, kad tai įmanoma, ir viskas ko reikia – namas ant ratų. Tokiame mobiliame būste galima keliauti metų metus, jaučiantis visiškai komfortabiliai.

Persismelkusi avantiūrizmo dvasia, jauna pora iš Jutos nusprendė įgyvendinti viso savo gyvenimo svajonę.
Namo savininkai prisipažįsta, kad pradžioje jų planuose buvo naudoti namą ant ratų kaip priemonę užsidirbti. Jie norėjo nuomoti jį visiems pageidaujantiems keliauti su komfortu.

Bet susilaikyti nuo naudojimosi juo patiems jie negalėjo. Dabar vasaros metu jų namas tiesiog graibstomas, o likusiu laiku pora važinėja po pasaulį šiuo būstu savarankiškai.

Šio būsto savininkai pasidalijo, kad vos per porą sezonų galėjo pilnai grąžinti investuotus į pirkinį pinigus. O tai visi 25 tūkstančiai dolerių.

„Mes norėjome kažko tikrai švaraus ir gaivaus, beveik pliažinio. Mes susižavėję, kad teikėme pirmenybę šviesiam interjerui su ryškiais akcentais.“- pasakoja laiminga namo savininkė.

Šviesių tonų dėka namas atrodo labai erdvus. Iškart ir nepasakysi, kad jo plotas niekingai mažas.
Tačiau tikra šio šedevro vinis yra jo stiklinis stogas. Tik įsivaizduokite, kaip nuostabu užmigti kur nors kalnuose stebint tikrą žvaigždėtą dangų…

Mažyčiame name ant ratų yra elektra, yra galimybė naudotis vandentiekiu, o taip pat unitazas su vandens nuleidimu ir kojine pompa. Vienu žodžiu – svajonė!

Išoriškai šis namelis atrodo žaislinis, ir galvoje netelpa, kaip jis gali būti toks jaukus ir funkcionalus viduje.
Jei kelias yra būtent tai, kas daro jus laimingais, ši istorija turi tapti jums tikru įkvėpimu ir motyvacijos porcija. Taip, lengva nebus, juk statybos ir remontas niekada nebuvo paprastu užsiėmimu, tačiau rezultatas to vertas!

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page