Jei namuose turite katę, įsiminkite šias naudingas gudrybes

Kaip bebūtų, bet mūsų mylimiausi naminiai gyvūnai kartais kelia daugybę rūpesčių. Šiandien mes pakalbėsime būtent apie kates. Juk kai joms nuobodu – jos nori pažaisti ir prasiblaškyti, kad pilnai patenkintų savo instinktus.

Bet esmė ne tik apgalvotose išdaigose, visi mes žinome, kad katės turi savybę šertis, galąsti nagučius ir kartais supainioti gėlių vazoną su savo dėžute.

Mes norime pasiūlyti keletą gudrybių, kurios nors nedaug, bet visgi palengvins gyvenimą.

Kasytuvas (jei ką, pavadinimas išgalvotas).

Oi kaip murklės mėgsta, kai šeimininkas jas glosto ir šukuoja. Bet jei jūs labai užsiėmę, dabar jūsų namų gyventojas galės savarankiškai pasikasyti ir išsišukuoti. Tiesiog kampe pritvirtinkite šepetėlį, pasiekiamą katinui ir viskas.

Gėlių vazonas – ne tualetas! (skamba kaip lozungas).

Kelios minutės – ir problema išspręsta, dėl gėlių dabar galite nepergyventi. Svarbiausia dabar – kad katinėlis neįsižeistų ir nesugalvotų keršto plano.

Savadarbė draskyklė.

Jei nėra galimybės nupirkti draskyklės specializuotoje parduotuvėje, galima pasidaryti ją savarankiškai. Paprasčiausiai apvyniokite kėdės ar stalo koją virve ar gabalu tankaus audinio. Greičiausiai jūsų augintinis įvertins tokį biudžetinį variantą.

Savadarbis žaidimas katinėliams.

Iš tualetinio popieriaus tūbelių ir paprastos dėžės galima organizuoti puikų laisvalaikį jūsų katinui. Įmeskite ten mažą kamuoliuką ar popierėlį ir jūsų augintinis bus užsiėmęs.

Kopėčios.

Apvyniokite lentą virve ar tankiu audiniu ir viskas – kopėčios gatavos!

Kačių hamakas.

Tai juk tikra šventė jūsų katinui! Jums prireiks kėdės ir tvirto audinio (galima panaudoti marškinėlius ar megztinį). Pririšame prie kojų ir valio!

Paprastas namelis katinui.

Jums prireiks dėžės ir senų marškinėlių. Imame marškinėlius ir užtempiame juos ant dėžės. Paskui reikia iškirpti skylę marškinėlių kaklo vietoje. Štai ir viskas, namelis gatavas!

You cannot copy content of this page