10 kambarinių gėlių, kurios atneša į moters gyvenimą laimę ir gerovę

Kambariniai augalai yra tikra mūsų namų puošmena. Jie valo orą, o taip pat nukreipia namų energetiką reikiama linkme. O šie augalai pritraukia laimę į moters gyvenimą.

Vėzdūnė
Moteriškos laimės gėlė. Pritraukia į namus meilę ir gerovę.

Žibutė
Šios gėlės energetika padeda savininkei pasiekti vidinę harmoniją. Sunkumai patys pasišalina iš moters gyvenimo, jei jos namuose yra žibutė.

Kinrožė
Moteriškos laimės augalas. Taipogi įžiebia karštą aistrą tarp partnerių. Barnių namuose, kur yra kinrožė, praktiškai nebūna.

Vaškuolė
Ši gėlė į savininkė gyvenimą pritraukia moterišką laimę. Ją reikėtų laikyti miegamajame.

Mirta
Šis augalas dar vadinamas meilės medžiu. Padeda sutvarkyti asmeninio gyvenimo krizes.

Kalatėja
Šį augalą reikėtų įsigyti toms moterims, kurios svajoja rasti savo meilę arba pagerinti santykius šeimoje. Kalatėjos energija tam tinka.

Oksalis
Moteriškos laimės ir sėkmės gėlė. Moka tiksliai prisitaikyti prie moters energetikos ir padeda jai atrasti asmeninę laimę.

Geranija
Puikus augalas, kuris valo orą, taip pat jo energetika užkerta kelią nesutarimams šeimoje. Be to, geranija saugo moterį ir visus gyvenančius namuose nuo nužiūrėjimo ir užkalbėjimo.

Ciklamenas
Kaip burtų lazdele pamojus pakviečia laimę į namus. Šio augalo energetika padeda moteriai susidoroti su sunkumais ir nuotaikų svyravimais.

Kamelija
Gėlė turi unikalią energetiką. Ji padeda moterims įgyti pasitikėjimo ir atsikratyti kompleksų. Pritraukia laimę asmeniniame gyvenime.

Storalapis
Liaudyje šį augalą dažnai vadina „pinigų medžiu“. Ir ne veltui! Augalas kuria teigiamą energetiką namuose ir daro įtaką finansinių problemų sprendimui. Storalapis pritraukia sėkmę. Jei augalas pražydo pas moterį, tai reiškia, jos gyvenime greitai bus didelė laimė.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page