Juvelyrinės parduotuvės darbuotoja demaskavo neištikimą vyrą po to, kai jis pas ją nupirko dovanas savo žmonai ir draugei

Juvelyriniai papuošalai išlieka viena populiariausių dovanų moterims iš vyrų pusės. Vieno iš JAV juvelyrinių salonų darbuotoja Zoe Rou tapo dvigubo prabangių dirbinių pirkinio liudininke – vienas klientų pirko dirbinius sutuoktinei ir meilužei.

Supratusi kas vyksta, parduotuvės darbuotoja nesugebėjo išlaikyti svetimautojo istorijos paslaptyje.

Rou papasakojo apie savo stebėjimą TikTok, pažymėjusi, kad jai teko netiesiogiai dalyvauti aptarnaujant klastingą vyrą.

Pirmas kliento pirkinys nesukėlė Rou jokių įtarimų. Jis rinko papuošalą žmonai 10 santuokos jubiliejui, kas nesukėlė jokių įtarimų jo dorove. Bet paskui vyriškis paprašė padėti išsirinkti dar vieną dirbinį, bet jau iš kitos paskyros kreditinės kortelės pagalba.

Be to, buvo žinoma, kad antra dovana perkama kitai moteriai su atitinkamu užrašu ant papuošalo.

Klientas turėjo gauti dvi skirtingas pakuotes su žmonos ir meilužės inicialais. Tačiau Rou nusprendė įsikišti į procesą.

Su panašiais klientais Rou susiduria ne pirmą kartą ir kažkuriuo momentu suprato, kad turi padėti moterims, kurias apgaudinėja. Šioje situacijoj tai buvo galima padaryti paprasčiausiai sukeitus papuošalus.

Rou pažymėjo, kad ji specialiai sukeitė pakuočių turinį turėdama tikslą demaskuoti neištikimą vyrą, tačiau esant reikalui savo vadovybei gali pristatyti situaciją kaip atsitiktinumą.

Juvelyrinės parduotuvės darbuotojos poelgis sukėlė nevienareikšmę reakciją internete. Daugelis žmonių ją palaikė, turbūt taip pat vadovaudamiesi tikslais padėti apgautai moteriai. Bet buvo vietos ir kritikai. Pavyzdžiui, pasipiktinimą sukėlė pats tokio kišimosi į svetimus santykius faktas.

You cannot copy content of this page