Kaip atrodo mergaitė, kuri gimė su „klouno“ nosimi, praėjus 3 metams

Ji buvo absoliučiai sveikas vaikas, jei ne vienas „bet“.

Koni Loid atėjo į pasaulį absoliučiai sveika, jei ne vienas „bet“. Ant jos nosytės buvo raudona dėmė. Gydytojai tikino tėvus, kad tai – hemangioma, skyrė gydymą ir tikino, kad rezultatas bus teigiamas.

Tačiau gydymas, deja, nedavė rezultatų, o dėmė augo, paversdama mergaitės nosį panašia į klouno. Per pasivaikščiojimus Koni mama stengėsi pridengti mergaitę ar vaikštinėti su ja vietose, kur yra mažai žmonių, juk žmonės nuolat nužvelgdavo ir dažnai leisdavo sau juoktis iš „klouno nosies“.

Tėvams prireikė net trijų metų, kad rastų specialistą, kuris sutiktų imtis tokios problemos sprendimo. Ir galiausiai paieškas vainikavo sėkmė.

Po operacijos tėvai, o ir pati Koni, negalėjo sulaikyti džiaugsmo ašarų. Juk jau paūgėjusi mergaitė suprato, kad aplinkiniai laiko ją ne tokia, kaip visi, ir labai pergyveno, nuolat uždengdama ranka savo nosytę.

Tačiau viskas pasikeitė patyrusių gydytojų dėka. Praeitį dabar primena tik maža dėmelė. „Dabar aš kaip mama“ – džiūgavo Koni. Juk tai buvo jos svajonė. Ir ji galiausiai išsipildė.

Dabar mažylė linksma ir guvi, džiugiai susipažįsta su naujais žmonėmis ir suburia aplink save didelį draugų ratą.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page