Katinėlio savininkui už jį siūlė 5000 eurų ir mašiną. Tačiau vyras atsisakė

Katinas, vardu Levas, labai protingas: jis moka įvairias komandas ir net atlieka sportinius pratimus. Viso to jį išmokė šeimininkas.

Katinas į pasaulį atėjo Mongolijoje. Kadaise jis turėjo tikrų brolių ir seserį, tačiau negailestinga šeimininkė nuskandino mažylius, pasilikusi gražiausią.

Netekties sukrėsta katė-mama nusprendė išgelbėti vienintelį kačiuką ir pabėgo su juo iš namų. Iš pradžių jie gyveno gatvėje, o paskui prisiplakė prie artimiausios karinės bazės.

Naujojoje vietoje gyvūnai sutiko Petro Petrovičiaus anūką. Baigęs tarnybą, jis pasiėmė Levą į Kaliningradą, kad padovanotų seneliui.

Nuo tada senelis ir katinas yra neišskiriami ir kartu leidžia kiekvieną laisvą minutę. Pagyvenęs vyras, buvęs kariškis, išdresiravo keturkojį numylėtinį ir dabar visas miestas žavisi jo sugebėjimais.

Ypatingo dėmesio nusipelno Levo antkaklis, kuris atiteko jam iš velionės Petro Petrovičiaus sutuoktinės.

Prieš mirtį moteris paprašė sutuoktinio perdaryti jos karolius į antkaklį katinui. Petras Petrovičius išpildė jos prašymą.

Po kurio laiko katinas Levas tapo garsus visoje šalyje. Vyras prisipažįsta, kad kartą jam siūlė keisti katiną į 5000 eurų arba mašiną, bet jis, aišku, atsisakė. Pasak Petro Petrovičiaus, jis skaito Levą tikru savo vaiku ir net minčių neturi apie jo pardavimą.

You cannot copy content of this page