Kaukė odai aplink akis: super jaunystė, elastingumas! Marmurinė oda be raukšlių

Petražolė
Apie petražolės naudą odai buvo žinoma dar mūsų prosenelėms: gaivina, tonizuoja, šviesina, sodrina. Svarbiausia -tinka alergiškiems. Tarp kitko, galima naudoti ne tik aromatingus žalumynus, bet ir šaknis.

1. Kaukė iš petražolės lapelių su grietine
Smulkiai sukapok kelias petražolės šakeles, kad išsiskirtų šiek tiek sulčių, sumaišyk su 2 arbatiniais šaukšteliais neriebios grietinės. Užtepk mišinį ant vokų, pridengusi iš viršaus drėgnais vatos diskeliais. Palaikyk 15 min, nuplauk šiltu vandeniu.

2. Kaukė iš petražolės su sviestu
Labai sausos odos savininkėms. Taip, kaip ir ankstesniame recepte, smulkiai supjaustyk saują petražolių. Sutrink žalumynus su valgomuoju šaukštu minkšto sviesto. Po 10-15 min nuimk likučius vatos diskeliu.

3. Kaukė iš petražolės šaknies
Puiki priemonė esant patinimams. Petražolės šaknį nuplauk, smulkiai sutarkuok. Užtepk košelę ant vokų 15-20 min.

Bulvė
Bulvė gali greitai suteikti odai tonusą, veikdama panašiai kaip jaunystės injekcijos.

1. Kaukė iš virtų bulvių.
Išvirk bulvę su lupenomis, perpjauk į 2 puseles, šiek tiek ataušus pridėk prie akių 10 min.
2. Kaukė iš žalių bulvių, pieno ir miltų

Nuplautą bulvę smulkiai sutarkuok. Valgomąjį šaukštą gautos masės sumaišyk su arbatiniu šaukšteliu šilto pieno ir arbatiniu šaukšteliu miltų. Užtepk ant vokų 15-20 min. Nuplauk šiltu vandeniu. Kadangi kaukės ingredientai labai aktyvūs, naudokite juos atsargiai, jei yra polinkis alergijai.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page