Ketvertuko mama parodė dviaukštį savo vaikų vežimėlį

51 metų Treisi Briten sugaišta apie 40 minučių per dieną, kad suruoštų vaikus ir vežimėlį, specialiai užsakytą iš Australijos pasivaikščiojimams su jos ketvertuku.

Misis Briten iš Londono šiaurinės dalies ir jos antrasis vyras Stivenas (40 m) ketvertuko tėvais tapo 2019 m spalio 26. Neišnešioti vaikai gimė cezario pjūvio pagalba 9 savaitėmis anksčiau laiko. Treisi jau turi 3 suaugusius vaikus ir net anūkų, tačiau ji nusprendė gimdyti dar kartą ir kreipėsi pagalbos į IVF kliniką Kipre.

Šiais metais motina užsisakė iš Australijos dviaukštį vežimėlį, kuris jai kainavo 1000 svarų (1799 dolerių) ir ją pastebėjo miesto gatvėse. Treisi atrodė laiminga, kai vaikštinėjo su sauskelnių pakuotėmis ir keturiais vaikais: Frederiku, Frančeska, Džordžu ir Greis. Pusė vaikų sėdėjo vežimėlyje veidu į motiną, pusė – į išorinį pasaulį.

Viename interviu misis Briten pasakė, kad jai reikia 20 minučių, kad surinktų vaikišką vežimėlį. Tam ji turi pritvirtinti keturias sėdynes prie priekinės ir galinės vežimėlio dalies. Paskui ji turi aprengti kiekvieną vaiką jo kombinezonu. Kai tik jie aprengti, ji deda kiekvieną vaiką į sėdynę ir pritvirtina juos. Viso jai išeina apie 40 min pasiruošimui.

Pasak mamos, vaikai išgeria apie 12 butelių pieno kasdien ir sunaudoja apie 28 sauskelnes.

Tačiau, nepaisant visų sunkumų, ji pareiškė, kad „nekeistų jų į nieką pasaulyje“. Ir pridėjo: „Aš norėjau tik vieno vaiko ir buvau palaiminta keturiais. Tai tiesiog stebuklas.“

You cannot copy content of this page