Kodėl naudinga būti pagyvenusia moterimi ir kur jos privalumai

Kalbėsime apie senatvę.

Iš tiesų jaunystė nuostabu, ambicijos, tikslai ir jų siekimas, sąveika su aplinkiniais žmonėmis, savivertės jausmas ir dar daug daug įvairių jausmų ir sumišusių kompleksų užpildo jaunas smegenis.

Net pati „pilkiausia pelytė“ savo sąmonės gilumoje įsitikinusi, kad ji pati geriausia. Dabar man 39 metai ir dabartinis mano gyvenimo suvokimas labiau komfortiškas man, nei tas, kuris buvo anksčiau.

Aš daugiau „nesiparinu“ dėl savo išvaizdos. Jaunystėje pergyvenau dėl storų skruostų, o dabar jie jau pradeda nukarti, o ir aš nieko prieš.
O toliau bus dar geriau, juk garbiame amžiuje tiek galimybių naudotis šiuo gyvenimo etapu savo naudai.

Pažiūrėkite patys.

– Viskas kaip nuo žąsies vanduo. Ką bepadarytų pagyvenęs žmogus (proto ribose, žinoma), į jį visada pažiūrės atlaidžiai, atleis, padės.
– Galima nesivaržant paprašyti pagalbos, panešti rankinę, nupirkti produktų, vaistų ir t.t.
– Pagyvenęs amžius tai laisvė nuo stereotipų (tiesa, ne visiems, bet vis tiek).
– Įdomu stebėti jaunus žmones, kurie kol kas dar su savo prietarais, jie tokie mieli.
– Dauguma žmonių, sulaukę garbaus amžiaus, pergyveno daug stresų, kurie labai sustiprina.
– Jau nejaudina, kaip tave priima aplinkiniai.
– Galima pagaliau išbandyti trumpą kirpimą ir nusišviesinti plaukus, juk jei kas nors išeis ne taip, galima užsidėti peruką.
– Daug laisvo laiko. Galima užsiimti hobiu ar kažkuo maloniu.
– Užsiimti mylimais anūkais ir dovanoti visą neiššvaistytą meilę, kurios jūs stokojote savo vaikams dėl amžino statuso – „dirbu“.
– Siela visiškai nejaučia amžiaus. Vis toks pats interesas gyvenimui, smalsumas ir noras vystytis toliau, kaip ir anksčiau. O dar pradedi vertinti laiką ir viską kas aplink.

Taip, man kol kas 39, bet aš turiu pakankamai teigiamų pavyzdžių tų suaugusių moterų, į kurias verta lygiuotis. Kurios tikrai žavi savo gyvybingumu ir energetika savo metuose.

Žinoma, senatvė irgi turi minusų ir pas kiekvieną jie savi, taip pat kaip ir pliusai.

You cannot copy content of this page