„Koks gimdymas, daktare? Man klimaksas jau beveik metai!“ Moteris pagimdė dvynius ir net neįtarė, kad buvo nėščia

Šįryt Irena pasijuto blogai – smarkiai suskaudo pilvą. Ir taip smarkiai įsiskaudėjo, kad ji suprato – pati iki ligoninės negalės nuvažiuoti. Todėl iškvietė greitąją pagalbą.

Daktaras, viską išklausęs, ką ji jam sakė ir atlikęs apžiūrą, nusišypsojo ir pasakė ruoštis. Ir paaiškino, kad moteris nėščia ir jai prasidėjo sąrėmiai. Irina buvo šokiruota. Tačiau laiko visiškai nebeliko ir reikėjo skubiai vykti į gimdymo namus.

Tačiau šokas laukė jos vėliau – priimamojo skyriaus daktaras, atlikęs apžiūrą pasakė, kad vaikas tuoj tuoj gims ir jis ne vienas, o du.

Ir jiems reikia tuoj pat kilti į gimdymo palatą. Moteriai prasidėjo isterija:

– Jūs ką, juokaujate, daktare? Kokia gimdymo palata? Man jau beveik metai kaip klimaksas! Jūs galite man padėti, juk man labai skauda.

Dabar atėjo daktaro eilė stebėtis. Jis nemanė, kad moteris nežino esanti nėščia. Nors to buvo galima tikėtis atsižvelgiant į antsvorį ir vaikų neturėjimą. Tačiau aiškinimuisi, pokalbiams nebeliko laiko.

Moterį nuvežė į gimdymo palatą ir vos po 5 minučių gimė stiprus mažylis, kuris garsiai rėkė bosu, o po kelių minučių paskui berniuką gimė mergaitė.

Irena visą tą laiką išvis nesuprato kas vyksta, todėl tylėdama darė viską, ką jai sakė medicinos darbuotojai.
Gydytojai labai pergyveno dėl moters psichinės būklės, juk ji dar prieš valandą net neįtarė apie nėštumą, o čia iškart pagimdė dvynius.

Tačiau jų jaudulys buvo bereikalingas. Maždaug po 30 minučių Irina paprašė duoti jai palaikyti mažylius ir ėmė verkti iš laimės. O koridoriuje iš laimės verkė tėvas.

You cannot copy content of this page