Koks šuo jums tinka pagal Zodiako ženklą

Šuo ir jūs būsite susieti visą gyvenimą. Todėl ypatingai svarbu, kad gyvūnas atitiktų jūsų asmenines savybes. Ir pasirinkti idealų variantą jums padės Zodiako ženklas. Taigi, štai į ką reikia atsižvelgti renkantis šunį.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19): vokiečių aviganis

Avinai – drąsūs žmonės, kuriais galima visiškai pasikliauti. Jie bendraujantys, linksmi, tačiau išsiskiria vyriškumu, kas reiškia, kad jie gali susidoroti su išankstine nuomone. Iš kitos pusės, Avinai – ramūs žmonės ir jūs galite tikėtis jų ištikimybės gyvenime. Todėl vokiečių aviganis – tai idealiai jiems sukurtas šuo, kadangi jis pilnai atitinka jų individualumui.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20): korgis

Žinoma, kad Jaučiai užsispyrę, bet taip pat ypatingai protingi ir atsidavę. Jie gali kažkuo labai susidomėti, o jų intelektas – tai tikrai išskirtinė ypatybė. Jie puikūs žmonės, kai kalbame apie tuos, kuriuos jie myli, tačiau jie gali išsiskirti visišku abejingumu tiems, kurie jų nejaudina. Todėl korgis – tai šuo, kuris geriausiai tinka jų asmenybei.

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 20): Džeko Raselo terjeras

Dvyniai – žmonės su dvigubu individualumu. Jie universalūs. Jie moka greitai adaptuotis naujose situacijose ir gali būti budrūs bei įžvalgūs, kai tai būtina. Tokiam universalumui reikia tokio pat protingo šuns, koks ir yra Džeko Raselo terjeras.

Vėžys (birželio 21 – liepos 22): mopsas

Žinoma, kad žmonės, gimę po Vėžio ženklu, yra įdomūs, aktyvūs, ryškūs ir socialūs iš prigimties. Jie gerai sutaria su žmonėmis ir tiesiog mėgsta atsipalaiduoti. Žmonės su šiuo Zodiako ženklu žino, kaip neapsikrauti problemomis, ir todėl gali būti idealiais šeimininkais mopsui – šuniui, žymiam savo laisvu elgesiu.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22): labradoras

Liūtai – puikūs kompanionai. Tai geriausi draugai, apie kuriuos tik galima svajoti, jų atsidavimas ir pasiaukojimas partneriams verti pagyrimo. Atsidavusi jų asmenybė žavi, o svetimų poreikių statymas aukščiau savo retai pas ką sutinkamas. Todėl labradoras bus geriausias šuo Liūtui.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22): borderkolis

Žinia, kad Mergelės ypač reiklios ir atsargios su tais, kuriuos įsileidžia į savo gyvenimą. Jos greičiau perfekcionistės, todėl kruopščiai pasveria savo pasirinkimą prieš veikdamos. Jų tobulybės poreikis privers jas pasirinkti šunį, kuris ypač protingas, budrus ir pastabus. Būtent toks ir yra borderkolis.

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22): pitbulis

Svarstyklės – bešališki žmonės. Jie dalija viską į gera ir bloga. Visiškas atsidavimas draugams ir aršus konkuravimas su priešais – tai jų prigimtis. Pitbuliai, kurie elgiasi taip pat, bus idealūs kompanionai Svarstyklėms.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21): šiperkas

Skorpionai – tai žmonės, kuriems patinka gyventi plačiai. Jie drąsūs, atviri, tačiau esant būtinybei gali užsistoti. Jie ne diplomatai, jie sako tai, ką galvoja. Šiperkai ir Skorpionai – santuoka, sudaryta danguje.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21): biglis

Žinoma, kad Šauliai – aštraus proto žmonės. Jie visada atsargūs, protingi ir moka spręsti bet kokius galvosūkius bei problemas. Jiems patinka dirbti galva ir susidurti su sudėtingomis situacijomis, todėl biglis – idealus variantas Šauliui.

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19): auksaspalvis retriveris

Ožiaragiai – šaltakraujai, minkšti žmonės, kurie nežiūri į gyvenimą pernelyg rimtai. Jie nepergyvena dėl smulkmenų, jiems patinka sutarti su savimi. Jie gerai bendrauja su kitais žmonėmis, socializuotis jiems natūralu. Auksaspalviame retriveryje dera tos pačios savybės, todėl jie idealiai tiks Ožiaragiui.

Vandenis (sausio 20 – vasario 18): mažasis belgų šuo

Vandeniai – tikri empatai. Jie puikiai supranta kitų žmonių emocijas ir moka išreikšti savo. Jie jausmingi žmonės, kurie tikrai gali pajusti jūsų skausmą. Mažieji belgų šunys taip pat žinomi savo jausmingumu. Jie gali lengvai prisitaikyti prie aplinkos, kas daro juos idealiu variantu Vandeniui.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20): čihuahua

Žuvys turi besidvejinančią asmenybę, kas reiškia, kad jos gali derinti savyje viena kitai priešingas savybes. Jos gali būti ypač agresyvios ir tuo pat metu ramios. Jos gali būti piktos ir tuo pat metu santūrios. Čihuahua dera tokios pat savybės, kadangi jie žinomi savo sunkiu charakteriu nedideliame kūne. Todėl Žuvims jie puikiai tiks.

You cannot copy content of this page