Kuo dažniau jūs apkabinate vaikus – tuo protingesni jie tampa

Jūs iš tų tėvų, kurie visą laiką apkabina savo vaikus? Ir toliau taip darykite!

Nauji tyrimai rodo, kad fizinis kontaktas su vaikais jų vystymosi periodu turi žymiai didesnę reikšmę, nei mes manėme anksčiau.

Apklausa, kurią atliko Nacionalinėje vaikų ligoninėje Ohajuje parodė, kad kuo daugiau jūs apkabinate savo vaikus, tuo geriau jie vystosi protiškai. 125 vaikai, tiek išnešioti, tiek neišnešioti, tapo tyrimo dalyviais, kurio tikslas buvo nustatyti įtaką, kurią jiems duoda fizinis kontaktas.

Rezultatai leido išsiaiškinti, kad neišnešioti vaikai demonstruoja mažesnę reakciją į prisilietimą, nei mažylis, gimęs laiku. Be to, pasirodė, kad vaikai, labiau prisirišę prie mamos ar ligoninės darbuotojų, demonstravo didesnę smegenų aktyvumo reakciją.

Natali žodžiais: „Mes įsitikinome tuo, kad neišnešiotiems mažyliams tiesiog būtina turėti teigiamą, rūpestingą fizinį kontaktą, tokį kaip švelnūs motinos prisilietimai, kuriuos jie jautė viso periodo metu, kol buvo savo mamos gimdoje.“

Visa aukščiau išvardinta leidžia mums su įsitikinimu pareikšti, kad fizinis prisirišimas gyvybiškai svarbus smegenų vystymuisi. Dėl šios priežasties apkabinkite savo vaiką kaip galima dažniau!

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page