Kurį mėnesį gimėte? Tai atskleidžia didžiausią jūsų paslaptį

Ar kada susimąstėte, kad jūsų likimas, vidiniai troškimai ir net paslaptys gali būti priklausomos nuo gimimo mėnesio? Aiškinama, kad gimimo mėnuo tiesiogiai susijęs su jūsų poreikiais, bendravimu bei ateities planais. Įsitikinkite tuo patys. Fabiosa.com skelbia, kaip susijęs gimimo mėnuo su žmogaus tikslais, siekiais, paslaptimis ir ambicijomis.

Sausis. Šį mėnesį gimę žmonės iš kitų išsiskiria kūrybiškumu. Teigiama, kad tokie žmonės gyvenime trokšta kūrybinės laisvės. Sausį gimę žmonės gali užsisklęsti ir paaukoti save šeimai bei vaikams, tačiau išsilaisvinę iš visko, kas juos supa, jie jaučiasi tada, kai ima kurti. Tai gali būti tapyba, rašymas bei kitokia meninė veikla.

Vasaris. Trumpiausią metų mėnesį gimę žmonės – tikri maksimalistai. Jie dažniausiai bando save padalinti į dvi dalis: išbarsto save darbui, skiria laiko šeimai, tačiau laimingi jaučiasi tada, kai gali atsiskleisti kaip asmenybės, nepriklausomai nuo to, kurioje srityje. Kai kurie atranda save keliaudami į tolimus kraštus, o kiti – augindami tris ar daugiau vaikų. Svarbiausia suvokti, kad šie žmonės, net ir sodindami gėlę, sugeba padaryti maksimaliai gerai.

Kovas. Tai patys ryžtingiausi žmonės. Jie geba nuversti kalnus, o jų gyvenimo tikslas – įkopti į aukščiausią viršūnę. Tai gali būti didžiausi tikslai darbe, mokslo srityje, namuose. Įdomu tai, kad jie ne tik savo kalbomis bando to pasiekti, bet iš tiesų ir pasiekia.

Balandis. Užsisklendę ir užsidarę savyje šie žmonės visiškai atsiriboję nuo pasaulio. Jų nežavi bendravimas su aplinkiniais, jiems nereikia švenčių ir vakarėlių, kad pasijustų gerai. Pilnatvė jiems – buvimas su savimi, galėjimas skirti laiko sau. Jei jiems kas nors duotų galimybę, jis sutiktų ilgam laikui išvykti į vienuolyną, užsisklęsti nuo pasaulio ir aplinkos.

Gegužė. Pavasario ir vasaros sankirtoje gimę žmonės iš kitų išsiskiria gebėjimu racionaliai mąstyti. Jų gyvenimo tikslas – naujų formulių kūryba, atradimai, knygų rašymas. Jie labai nori atrasti save per gebėjimą kurti. Ir jiems labiausiai rūpi ne asmeniniai santykiai, o pasisekimas ir šlovė darbe.

Birželis. Vaikai. Daug vaikų. Toks galėtų būti šūkis tų žmonių, kurie gimė birželio mėnesį. Šie žmonės savo gyvenimą skiria vaikams ir tai daro iš visos širdies: juos žavi bendravimas su vaikais, jie jaučiasi tobulėjantys, būdami tarp mažų vaikų. Ir tai jiems – pati didžiausia sėkmė ir laimė.

Liepa. Namisėdos. Jei kas nors paklaustų, koks pagrindinis tikslas, šiuos žmones vedantis į priekį, jie pasakytų, kad geriausia, kas gali nutikti, tai vidinė ramybė ir jokio erzulio. Juos žavi lėtas gyvenimas, sustojusios akimirkos. Jie pusdienį galėtų žiūrėti į dangų, skaičiuoti vieversius arba drugelius.

Rugpjūtis. Karštakošiai intrigantai, gimę rugpjūtį, dėl savo tikslų yra pasiruošę nuversti kalnus. Jie gali lipti, švelniai tariant, per kitų galvas, kad pasiektų to, apie ką kiti tik svajoja. Tai tiesiogiai susiję tiek su jų veikla, tiek su asmeniniais pasiekimais šeimoje.

Rugsėjis. Sakoma, kad šie žmonės linkę racionaliai pasverti viską, kas juos supa. Jie tiksliai apgalvoja, kokius ėjimus daryti, kaip elgtis tam tikrose situacijose. Vis dėlto, jeigu ištinka rimta situacija, jie ima vadovautis emocijomis, kas dažniausiai ir pakiša jiems koją siekti tikslų.

Spalis. Keliauti. Jei kas nors bandytų įveikti žmonių, gimusių spalį, paslaptį, ji būtų susijusi kelionėmis. Tolimomis ir nepamirštamomis. Tai gali būti kelionė kruiziniu laivu arba galimybė persikelti į salą, kurioje niekas netrukdytų mėgautis aplinka. Jų nežavi rutina, ji juos, tiksliau sakant, net erzina ir gali išvesti iš proto.

Lapkritis. Intrigas jie mėgsta kurti net pačiose paprasčiausiose situacijose. Jie sugeba užkurti tokią pirtį lygioje vietoje, kad net ima rūkti dūmai.

Gruodis. Metų sandūroje gimę žmonės iš kitų išsiskiria reiklumu. Jiems visada reikia geriausio ir jie pasiruošę padaryti viską, kad to pasiektų. Jie gali kasdien kalbėtis su viršininku dėl didesnės algos, jei jų tikslas – įsigyti naują būstą. Jie gali kasdien mokytis savarankiškai ispanų kalbos, jei jų tikslas – išvysti slapčiausius Ispanijos kampelius. Užsispyrę ir reiklūs gruodį gimę žmonės – rimtas išbandymas tiems, kuriems lemta su jais kartu gyventi.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page