Mama pasidalijo jautria istorija, kaip Snieguolė ramino jos sūnų autistą

Bert kuris, pabuvojęs Disneilende, sutiks, kad ten vyksta kažkokia magija. Net suaugusieji ima tikėti stebuklais. Bet yra viena šeima, kuri tuo įsitikino 100%.

Loren Bergner ir jos vyras sugaišo kelis mėnesius tam, kad paruoštų savo 6 metų sūnų Brodį ilgai lauktai kelionei. Esmė tame, kad berniukas kenčia dėl autizmo ir jam kartais sunku būti triukšmingų žmonių minioje.
Kai vaikas pateko į Volto Disnėjaus pasaulį, jis jau labai pavargo. Tėvai ėmė svarstyti, kad jau metas išeiti. Juk Brodis tapo neramus ir pradėjo verkti.

Jie kaip tik priėjo prie Snieguolės. Ir įvyko tai, ko niekas negalėjo tikėtis. Snieguolė žinojo, ką daryti, kad Brodis pasijustų komfortiškai.

Savo Facebook paskyroje Loren parašė:
Snieguolė buvo stulbinanti! Ji pabučiavo ir apkabino mano sūnų. Jis verkė, padėjęs galvą jai ant kelių. Paskui ji pasiėmė jį pasivaikščioti, kad jie atsidurtų kaip galima toliau nuo minios. Ji buvo nuostabi. Ji laikė jį už rankos, šoko su juo. Ji buvo nuostabi. Ji praleido tiek daug laiko su juo. Ji buvo tikras angelas!

Bergnerių šeima labai dėkingi šiai merginai už tai, kaip ji elgėsi su ypatingu berniuku. Ji nuoširdžiai norėjo jam padėti ir padarė žymiai daugiau, nei turėjo. Tėvai papasakojo šią jautrią istoriją socialiniuose tinkluose, kad ji taptų pavyzdžiu visiems žmonėms.

Loren ir jos vyras elektroniniu paštu nusiuntė padėkos žodžius šiam pramogų parkui. Jiems malonu, kad Snieguolė skyrė tiek daug dėmesio jų sūnui. Juk jos dėka jis puikiai praleido laiką ir visam laikui atsimins šią dieną.
Šioje istorijoje ir slypi Disnėjaus magija. Patekę čia žmonės nepriklausomai nuo amžiaus, psichikos būklės ir poreikių tampa laimingi.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page