Mergina su vestuvine suknele atėjo prie sužadėtinio kapo dieną, kuri neišaušo

Sielvartaujanti nuotaka su vestuvine suknele atėjo prie jaunikio kapo dieną, kai jie turėjo susituokti.

Montgomerio, Indianos valstija, gyventoja neteko jaunikio prieš pat vestuves. 27 metų Merfį partrenkė jo kolega, kurio kraujyje buvo rasta alkoholio.

Mergina atėjo prie savo mylimojo kapo dieną, kai turėjo vykti jų vestuvės. Neįmanoma sulaikyti ašarų, žiūrint į jų atsisveikinimo fotografijas. Tą dieną ji turėjo ištarti ilgai lauktą „sutinku“, tačiau vietoje altoriaus Indianos gyventoja ėjo į kapines…

Džesika Padžet apsivilko vestuvinę suknelę ir atsiklaupė prieš savo jaunikio Kendalo Džeimso Merfio antkapį.

Mylimajam atminti ji nusifotografavo prie kapo su vestuvine suknele, su didele sužadėtinio fotografija ir jo gaisrininko uniforma. Ją palaikė artimieji ir draugai.

Fotosesijos idėja priklauso žuvusiojo motinai. Ji surengė ją tikėdamasi, kad nuotakai bus truputį lengviau pakelti netektį.

27 metų Merfis priklausė savanorių gaisrininkų būriui. Jis žuvo išvykęs į iškvietimą dėl avarijos, padėti mašinoje įstrigusiam vyrui. Kai savanoris išlipo iš mašinos, jį partrenkė Kolbis Bleikas iš kito savanorių būrio, sėdėjęs už gaisrinės mašinos vairo.

Vėliau pasirodė, kad alkoholio lygis vairuotojo kraujyje dvigubai viršijo normą. Bleikas iki šiol nestojo prieš teismą.

Nacionalinė žuvusių gaisrininkų asociacija (The National Fallen Firefighters Association) apibūdina Merfį kaip „nesavanaudišką ir gerą žmogų, kuris mėgo leisti laiką su šeima ir draugais“.

You cannot copy content of this page