Moksleivei prasidėjo gimdymas tiesiog egzamino metu

Kai du svarbūs įvykiai turi nutikti vienu metu, daugeliui mūsų kyla klausimas – kuriam jų teikti pirmenybę. Tačiau Fatumata Kuruma Konde iš Mamu (Gvinėja) aiškiai nepriklausė daugumai. Sužinojusi, kad gimdymo data sutampa su fizikos egzamino data, mergina nusprendė nesukti galvos ir suderinti abu reikalus. Ir, tiesą sakant, jai puikiai pavyko! Bet apie viską iš eilės.

Egzamino dieną Fatumatai prasidėjo sąrėmiai
Baigusi mokyklą, Fatumata Kuruma nusprendė tęsti mokslus ir visus metus ruošėsi stojamiesiems. Tiesa, tuo pačiu mergina ištekėjo ir net spėjo pastoti. Tačiau ji teisingai nusprendė, kad vienas kitam netrukdo!

Viena, kas atrodė nelabai gerai – numatoma gimdymo data kaip tyčia sutapo su egzamino laiku. Tačiau Fatumata buvo įsitikinusi, kad viskas bus gerai, bet nebuvo. Vos atsisėdusi į savo vietą auditorijoje Fatumata Kuruma suprato, kad tuoj tuoj pagimdys ir paprašė dėstytojo iškviesti greitąją. Ir praėjus vos 10 minučių po to, kai ją atvežė į artimiausią ligoninę, mergina sėkmingai pagimdė berniuką.

O dar po pusės valandos (praėjus 30 minučių po gimdymo!) Fatujmata peržengė auditorijos slenkstį ir pasakė, kad nori toliau laikyti egzaminą.

„Aš visus metus ruošiausi stojamiesiems, todėl nenoriu praleisti nė vieno egzamino. Jei aš būčiau pasakiusi giminaičiams apie gimdymą, manęs nebūtų išleidę į koledžą, o būtų nuvežę į ligoninę“ – pareiškė mergina nustebusiam dėstytojui.

Sužinojęs apie Fatumatos poelgį, jos vyras (policijos kapralas) susižavėjęs pasakė, kad jo žmona – tiesiog stulbinanti moteris.

You cannot copy content of this page