Ne, tai ne fotošopas! Labradoras su širdimi ant galvos gimė vienuoliktas…

Tai tikrų tikriausia meilė!

Ak jau tos seserys – Gamta ir Genetika, kokių tik raštų jos neprigalvoja mūsų numylėtiniams! Čia tau ir glamūras, ir fentezi, ir patys įvairiausi siluetai…

Tačiau šis mažas labradoras turbūt nustelbė visus. Jo galva pasirodė vainikuota pačios tikriausios šokoladinės širdies!

Prieš kelias dienas mergina, pasivadinusi AlexisHunter11 slapyvardžiu, savo socialinių tinklų paskyrose publikavo nepaprasto šunelio foto.

Esmė tame, kad prieš mėnesį Alexis tapo laiminga iškart 11 įvairiaspalvių šunelių „mama“, ir visi jie labai simpatiški! Tačiau didžiausią susižavėjimą žmonėms kelia paskutinis šuniukas su širdele ant pakaušio. Jis nuolatos apiberiamas komplimentai, o kai kuriems naudotojams šunelis net priminė…mielą jūrų kiaulytę!

Tačiau daugelis komentaruose ėmė rašyti apie tai, kad ši foto – netikra.

„Ne, tai ne fotošopas, – atsako jiems Alexis. – Kartais dėmelė labiau primena lašą, kartais širdį, priklausomai nuo to, kaip gula kailis. Bet ji pati tikriausia!“

Žmonių prašymu mergina išsamiau papasakojo apie šuniukus. Pasirodo, jos augintinių veislė maišyta: trimis ketvirčiais jie labradorai, o vienu ketvirčiu – koliai. Visi šuneliai sveiki ir labai mėgsta žaisti, o savo apetitu jie net nuvargino šeimininkę!

Šiuo metu augintiniai yra parduodami, kiekvieno jų kaina (tame tarpe ir „širdžių“ vaikino) – 800 dolerių. Tačiau pasiimti juos pirkėjai galės tik po mėnesio, kai mažyliai pasieks reikiamą amžių.

Tarp kitko, į tokius komentarus, kaip „toks unikalus augintinis turėtų kainuoti brangiau už kitus“ Alexis atsako labai paprastai: „Aš neleisiu jam sužvaigždėti! Jis toks pat, kaip jo broliai ir seserys, tokia pat kaina ir tie patys pasiėmimo terminai…“

Kol kas mažylio niekaip nevadina (vardą jam duos šeimininkas), tačiau dalis tinklapio reddit.com naudotojų linkę į tai, kad jį reikia pavadinti Amūru.

Norisi tikėti, kad toks „ženklinimas“ išliks mažyliui visam laikui!

You cannot copy content of this page