Nuplikusi mama nusprendė nenešioti perukų dėl dukters, kuri irgi kenčia nuo alopecijos

Jauna mama iš Britanijos Kiri Atkinson iki paskutinės minutės tikėjo, kad jos dvimetė dukra Paiva nepaveldės retos anomalijos. Kiri alopecija, tai yra visiškas plaukų dangos nebuvimas ant kūno. Jai 23 metai, ir nuo 17 metų ji nešiojo perukus, kad paslėptų nuo visuomenės savo ypatybę.

Merginos plaukai ėmė slinkti dar 16 metų amžiuje. Kaip ji pati mano, tai paskatino rimtas stresas dėl karštai mylimų tėvų skyrybų. Bet iš tiesų be genetinio polinkio alopecija tokiame ankstyvame amžiuje nebūtų pasireiškusi.

Dabar, kai su bėda susidūrė ir jos maža dukrelė, Atkinson nusprendė atsisakyti maskuojančių priemonių. Ji mano, kad taip Paiva užaugs labiau pasitikinti savimi. Apie savo sudėtingą istoriją Kiri Atkinson papasakojo savo Facebook paskyroje. Jos žingsnį naudotojai palaikė drąsiu, tačiau jie palaiko jauną motiną šiame sprendime.

Jų atsiliepimai buvo ypač svarbūs mažai mergaitei, todėl kad savo postą ji iliustravo šviežia nuotrauka, kur ji ir jos mažylė dukra be perukų. Pati Paiva neteko plaukų 2 metų, o pirmi plikimo požymiai prasidėjo dar anksčiau.

Mergaitė nesigėdija savo išvaizdos ir dievina fotografuotis. Tačiau pokalbių su artimaisiais dėka ji supranta, kad ne visi visuomenėje teisingai priims ją ir reaguos į jos išvaizdą. Laimei, šeimos meilė ir priėmimas internete daro Paivos ir jos mamos gyvenimą žymiai paprastesnį.

You cannot copy content of this page