Oliveris – žaviausias šio rudens šuniukas!

Jo vardas Oliveris, jis gyvena Osle ir neseniai tapo pasauline įžymybe, kai apie šuniuką parašė daugelis masinio informavimo priemonių. Oliveris tikrai gali tapti šio sezono simboliu, nauju socialinių tinklų naudotojų numylėtiniu.

O viskas todėl, kad jis – tikras minkštas žaisliukas, tačiau gyvas ir žaismingas!

Oliveris visai mažas, ir pagal savo dydį, ir pagal amžių – jam vos 8 mėnesiai. Šeimininkai, Stefenas Finstadas ir Sofi Lund gavo jį šių metų gegužę ir tada jis buvo pats mažiausias ir droviausias iš visos vados. Tačiau visgi įsidrąsino ir, kai pats užšoko būsimai šeimininkei ant kelių , taip ten ir liko. Jis stulbinančiai paprastas ir nereiklus buityje, o atėjus rudeniui ir pirmoms šalnoms paaiškėjo, kad jis dar ir „tinkamas visiems sezonams“ – šuniukas su malonumu bėgiojo vasaros žolyte, o dabar straksi per ledo plutelę ant balų.

Pagrindinis bruožas, taipogi problema, o ir pozityvo šaltinis – tai jo neįtikėtinas panašumas į žaislus, konkrečiai į pliušinius meškiukus. Tiek, kad šeimininkai pavargo skaičiuoti, kiek žmonių per dieną paklaus: „Negi jis gyvas?“Įsimintiniausias atvejis nutiko metro, kai mažas berniukas paprašė paglostyti ir susižavėjęs sužinojo, kad tai gyvas šuniukas! Tarp kitko, šeimininkai beveik nieko nedaro, tik prižiūri Oliverio kailio švarą, o pas grumerį jam dar negreitai.

Į klausimą, iš kur gi jis toks atsirado, šeimininkai pasakoja, kad Oliveris – eksperimentinis šuniukas. Selekcininkams pavyko sukryžminti nykštukinį špicą ir toy-pudelį, t. y. paėmė jau hibridines veisles ir padarė kažką visiškai naujo. Ir mielo – Oliveriui pasisekė, kad genai išsidėstė reikiama tvarka, todėl jo kūno sudėjimas proporcingas ir kailiukas gražus.

 

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page