Originalus užkandis iš silkės su obuoliu

Šiandien dalinuosi skanaus užkandžio iš silkės ir obuolio receptu. Silkės gabalėlius dedu ant lėkštės krašto, o viduryje – mišinys iš obuolio ir svogūno su majonezu, garstyčiomis ir krienais.

Mišinys gaunasi aštrus ir labai aromatingas, įdomaus skonio. Iš pradžių atsiskleidžia saldoko obuolio skonis, paskui svogūno, derančio su garstyčiomis ir krienais.

Skanu, originalu ir labai gražu.

Ingredientai:
– 1 silkė(sūdyta)
– 1 obuolys (vidutinis)
– 1 svogūnas (raudonas vidutinis)
– 2 valgomieji šaukštai majonezo
– 1 arbatinis šaukštelis garstyčių (aštrių)
– 1 arbatinis šaukštelis krienų
– pagal skonį maltų pipirų (juodųjų)
– krapai patiekimui

Paruošimas:

1. Silkę nuplauname, nupjauname uodegą ir galvą, įpjauname pilvą, pašaliname vidurius ir perplauname. Paskui nuimame odą, dalijame žuvį palei centrinį kaulą į 2 puses ir pincetu pašaliname visus kauliukus, kuriuos užčiuopiame.

2. Kad gabalėliai gautųsi tvarkingi, nedidelę pilvo dalį nupjauname peiliu. Paruoštas silkės puseles supjaustome nedideliais gabalėliais ir dedame ratu ant lėkštės krašto. Viduryje paliekame vietos mišiniui iš obuolio.

3. Obuolį supjaustome į 4 dalis, išpjauname šerdelę, nuimame odelę. Supjaustome obuolį nedideliais kubeliais ir dedame į dubenį.

4. Paruošimui aš ėmiau didelį raudoną svogūną, kurį galima pakeisti paprastu. Raudonojo svogūno skonis mažiau aštrus. Smulkiai jį supjaustome ir dedame į obuolį.

5. Dedame į dubenį garstyčias ir majonezą. Garstyčios pridės užkandžiui aštrumo.

6. Viską pagardiname krienais ir maltais juodaisiais pipirais. Krienai suteiks pikantišką skonį.

7. Gerai permaišome ir aštrus pagardas silkei gatavas.

8. Obuolio ir svogūno mišinį dedame į lėkštės, ant kurios išdėlioti file gabalėliai, vidurį. Žuvies mišiniu neuždengiame.

9. Viską pabarstome smulkiai pjaustytais krapais ir skaniausias silkės užkandis gatavas. Iškart patiekiame ir mėgaujamės skoniu. Gero apetito!!!

You cannot copy content of this page