Oro uosto darbuotojams teko priimti staigų gimdymą neįprastai mamytei

Gegužės 25-osios vakarą Tarptautinio Tampos oro uosto gelbėtojų komandos felčeriams atėjo skubus iškvietimas: pas mus ekstrinis gimdymas, tiesiog prie F80 išėjimo. Atvykusiems į vietą paramedikams nebuvo laiko stebėtis, naujagimiai keliavo į pasaulį vienas po kito ir žmonėms buvo begalė darbo. Trečias, penktas, galiausiai aštuntas – a, tai mergaitė! Redakcija kartu su oro uosto darbuotojais ir keleiviais jaudinasi žiūrėdami į jautrų kalės-mamos ir jos šuniukų paveikslą!

Pagrindinė to vakaro herojė tapo Eli, dvimetė labradoro patelė, būsimas tarnybinis šuo. Ji turėjo atsivesti šuniukus jau namie, Filadelfijoje.

Bent jau taip rodė apskaičiavimai, tačiau mažyliai atėjo į pasaulį tiesiog prieš lipant į lėktuvą ir dabar šeimininkė Diana Van Ater mato tame gerą ženklą – priimti gimdymą avialaineryje būtų buvę kur kas problematiškiau.

O čia, Tampos oro uoste medikai iš gelbėjimo tarnybos operatyviai padirbėjo ir apsaugojo gimdyvę.

Visą tą laiką nuo naujai iškeptos mamos nesitraukė tėtis – šuo, vardu Grynuolis. Jis vyresnis už Eli, kuri tik mokosi, ir dviese jie padeda savo šeimininkei, kurios judėjimas ribotas, keliauti.

Pasak moters, ji žinojo apie kalės nėštumą, tačiau nemanė, kad oro uosto triukšmas ir šurmulys privers ją taip nervintis, kad pasidėtų gimdymas.

Dabar, kai viskas baigėsi laimingai, vietinė žiniasklaida turi dingstį aptarinėjimams – ne kasmet įvyksta kas nors panašaus! Kai kurie keleiviai net praleido savo reisus, kad pasidarytų asmenukę su naujagimiais, kol saugumo tarnyba nepadarė tvarkos. Žiūrėkite fotografijas, netrukdykite mamai su šuniukais.

You cannot copy content of this page