Stebuklų būna: paralyžiuota nuotaka pakilo iš neįgaliojo vežimėlio ir nuėjo prie altoriaus, sujaudindama jaunikį ir svečius iki ašarų

Nuotakos žengimas prie altoriaus – visada labiausiai jaudinanti vestuvių ceremonijos dalis.

Šiuo atveju ji buvo daugiau nei jautri: 25 metų Džeki Gončer, paralyžiuota žemiau kaklo nuo 17 metų, nustebino svečius, pakilusi iš vežimėlio ir savarankiškai nuėjusi prie altoriaus.

Dar daugiau, mergina ir jos jaunikis šoko savo tikrą pirmąjį šokį! Kai Džeki buvo 17 metų, plaukimo metu nutiko nelaimingas atsitikimas ir mergina gavo rimtą stuburo traumą. Ją paralyžiavo žemiau kaklo, ir gydytojai sakė, kad ji daugiau niekada negalės vaikščioti. Ji viršijo specialistų lūkesčius, kai sugebėjo stovėti praėjus vos 6 mėnesiams po įvykio. Tačiau sekančius 8 metus Džeki judėjo pagrinde neįgaliųjų vežimėliu.

17 metų Džeki Gončer nukentėjo per nelaimingą atsitikimą vandenyje, dėl ko liko visiškai paralyžiuota žemiau kaklo.
Gydytojai tvirtino, kad ji daugiau niekada negalės vaikščioti.

Pirmieji terapijos metai buvo labai sunkūs Džeki. Buvusi sportininkė visą gyvenimą ji labai pergyveno dėl to, kad negalėjo atlikti net pačių paprasčiausių pratimų.

„Pirmą kartą, kai aš nusprendžiau grįžti į sporto salę, aš sėdau ant dviračio- treniruoklio. Mano kojos negalėjo minti pedalų pakankamai greitai, ir treniruoklis išsijungė“,- prisimena Džeki.

„Aš taip nusiminiau, kad padėjau galvą ant treniruoklio ir pravirkau“.

Jai prireikė daug laiko, kad rastų jėgų ir ryžto grįžti į sporto salę.

„Vestuvių dieną visi žiūri į tave, todėl tu nori jaustis pačia gražiausia. Aš absoliučiai įsitikinusi, kad galima būti akinančia gražuole ir neįgaliojo vežimėlyje, tačiau aš nenorėjau, kad tai mane apibūdintų“,- sako Džeki.

Kai Džeki pasirodė iškilmėse su savo mama iš vienos pusės ir seneliu – iš kitos, niekas nenustebo, pamatę ją vežimėlyje.
Tačiau netrukus visi svečiai buvo apstulbę, kai ji pakilo ir ėmė žingsniuoti link altoriaus praėjus 8 metams po nelaimingo atsitikimo.

Nors jaunikis Endi Gončer iš anksto žinojo apie šį siurprizą, jis negalėjo sulaikyti ašarų.
Tai buvo toks jautrus momentas, kad beveik visi verkė.

Vos prieš metus Džeki negalėjo stovėti ant kojų ilgiau nei 30 minučių dėl žemo arterinio spaudimo.
Dabar ji galėjo išstovėti visas 45 ceremonijos minutes ir didesnę dalį iš 5 valandas trukusio iškilmingo svečių priėmimo.
Pora sušoko tikrą pirmąjį šokį, kadangi anksčiau jie niekada nebuvo šokę.

Džeki pasikliovė sutuoktiniu vestuvių metu. „Jis buvo mano lazda, todėl kad aš visą laiką laikiausi už jo.“
Nuotakos mama panoro įamžinti,kaip jos dukra vėl šoka, ir kaip dovaną pasamdė profesionalų dailininką, kad jis akvarele nutapytų šį jausmingą momentą.

Džeki atrodė nuostabiai su švelniai rožine vestuvine suknele ir žaliais undinės plaukais.

„Tai buvo labai emocinga. Kartais aš net nesuprantu, kaip nuostabu tai, kad aš vaikštau“.
Džeki nusiteikusi tęsti darbą su savimi ne mažiau intensyviai nei prieš vestuves, kad visam laikui atsisakytų neįgaliojo vežimėlio.

You cannot copy content of this page