Perpildytoje prieglaudoje šuo gynė savo vienintelį vaiką.Ji visą laiką jaudinosi dėl savo vaiko, neramiai žvilgčiodama į nepažįstamus žmones

Viename mieste yra maža perpildyta prieglauda, kur benamis šuo norėjo apginti savo vienintelį jauniklį. Jie abu buvo labai išgąsdinti. Šuniukai drebėjo, kai prie jų priėjo moteris su telefonu rankose.

Ji norėjo juos nufilmuoti, tačiau išgąsdintas šuniukas visąlaik bandė slėptis už savo mamytės. Vargšams šunims liko visai nedaug laiko, todėl kad šioje prieglaudoje nebuvo vietos jiems. Jiems buvo tiesiog būtina rasti vieną šeimininką.

Mama vardu Sendi nežinojo kaip padėti savo mažyliui Benziui. Ji lyg jautė, kad jų laukia užmigdymas.
Šiems šuniukams reikėjo pagalbos!

Laimei, jautrų video pamatė mergina vardu Dava Hamak – ji negalėjo patikėti, kad gyvūnai vis dar laukia savo lemties narve.
Ji gyveno už 9 valandų kelio nuo prieglaudos, o jos namuose jau buvo 4 išgelbėti šunys! Tačiau mergina nusprendė žūtbūt padėti mamai ir jos šuniukui, paėmusi juos laikinai globai.

Iš perpildytos tvankios prieglaudos du šuneliai atsidūrė patogiame Davos automobilyje. Turbūt tai buvo pirmas kartas, kai jie pasijuto saugūs.

Greitai Sendi ir Benzis užmigo…
Kalytė-mama pasirodė stebėtinai rūpestinga. Ji visą laiką jaudinosi dėl savo vaiko, neramiai žvilgčiodama į nepažįstamus žmones – ar jie nepaims jos mažylio?

Greitai šunys atsidūrė laikinuose namuose. Iš pradžių merginai buvo nelengva – ji visą laiką įrodinėjo nepatikliai Sendi, kad nenuskriaus šuniuko. Benzis priprato prie naujos vietos greičiau – jis labai norėjo susidraugauti su pitbuliais, gyvenančiais namuose.

Bet jau po savaitės ir rūpestingoji mamytė, ir šuniukas tapo pilnateisiais šunų gaujos nariais. Dabar po namus laksto visi šeši šunys, kuriai puikiai sutaria tarpusavyje.

Kol kas neaišku, kas priglaus Sendi ir Benzį, tačiau Dava neplanuoja atiduoti šunų atskirai.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page