Pitbulio patelė ir jos prabangi nėščiosios fotosesija

Kaip miela!

Miela pitbulė vardu Mama Pikls nėščia klaidžiojo gatvėmis. Bet netikėtai ją pastebėjo gelbėtojai. Gyvūnų kontrolės pareigūnai bandė rasti gyvūno savininkus. Bet jie suprato, kad turbūt jis daugiau nebereikalingas ankstesniems šeimininkams.

Laimei, šunį priglaudė nekomercinė organizacija Pits & Giggles Rescue. Ji specializuojasi nėščių ir maitinančių kalių , o taip pat jų šuniukų priežiūroje.

Viena kompanijos atstovių, taip pat ir fotografė Loren Kastin Saiks rengia mamoms ir jų mažyliams fotosesijas. Dėka to žymiai daugiau žmonių galės pamatyti augintinius. Reiškia – padidės šansai, kad juos priglaus.

Kai mergina pamatė Pikls, ji suprato, kad privalo padaryti šios mielos kalės foto. Bet stulbina tai, kad pitbulė labai puikiai laikėsi prieš kamerą. Ji pozavo taip, lyg būtų profesionalus modelis.

Nėščia kalė įsijautusi laukė mažylių atsiradimo. Buvo matyti, kaip ji nori tapti mama.

Greitai po fotosesijos Mama Pikls pagimdė 8 nuostabius ir sveikus šunyčius. Loren pamanė, kad dabar reikia įamžinti visą šeimą. Todėl ji surengė fotosesiją su mama ir jos vaikais. Šį kartą Pikls atrodė labai išdidi, kadangi stovėjo šalia naujagimių.

Gelbėtojai žavisi šiuo gyvūnu. Jie pažymi, kad Pikls – ideali motina, juk ji gerai rūpinasi savo mažyliais.
Po 8 mėnesių Mama Pikls kartu su savo aštuoniais šuniukais bus pasiruošusi vykti į naujus namus.
Loren dirba savanore Pits & Giggles jau beveik du metus.

Prieš 3 metus mes su vyru Bredu priglaudėme šunį, kurį rado gelbėtojai. Mes pakeitėme šios mažylės gyvenimą į gera. Ir tai padėjo mums suprasti, kad reikia padėti kitiems šunims.

Malonu suvokti, kad mūsų pasaulyje yra savanorių ir labdaringų organizacijų, kurie atlieka gerus darbus.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page