Geras šventikas atveda benamius šunis į cerkvę – kad jie rastų naujas šeimas

Žmogus su auksine širdimi!

Tai, ką jis daro benamiams šunims, negali neįkvėpti.

Kiekvieną sekmadienį Gravatos Paroquia de Sant’Ana cerkvėje vyksta kažkas neįprasto. Šventikas kviečia išmestus gatvės šunis tapti apeigų dalimi. Tai jis daro norėdamas padėti jiems rasti naujus mylinčius namus.

Jo cerkvės durys, o taip pat jo didelė širdis visada atvira šiems gyvūnams. O kas gi nenorėtų apsilankyti mišiose, kuriose yra šunų?
Šunys dovanoja mums nesavanaudę meilę, verčia mus juoktis. Todėl bus teisinga grąžinti jiems jų gerumą. Jūs galite netikėti Dievu, bet jei jūs tikite gėriu ir užuojauta, mes galime palaipsniui padaryti pasaulį geresnį.

Tėvas Žuanas Paulo patalpina benamius šunis savo parapijoje ir nuoširdžiai viliasi, kad kas nors apeigų metu juos pastebės ir pasiims.

Štai kodėl kiekvieną sekmadienį šventikas stebi, kad šunys būtų dėmesio centre – jie užima garbingą vietą, kur juos galės pamatyti kiekvienas.

Kokiais svarbiais jie neatrodytų prie altoriaus, šunys yra šunys. Jie visada norės švelnumo. Šuneliai dažniai prisijungia prie šventiko prie altoriaus ir prašo, kad jiems pakasytų pilvą. Ir tėvas Žuanas daro tai jiems.

„Jie visada gali užeiti, pamiegoti, paėsti, palakti vandens ir rasti prieglobstį bei apsaugą, kadangi tai – Dievo namai, ir jie sukurti jo“,- parašė tėvas Žuanas Paulo Facebooke. Jis aktyviai dalyvauja tame, kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie jo misiją ir kviečia tuos, kurie suinteresuoti parsivesti namo naują šeimos narį.

Daugelis pamestų šunų kenčia dėl žiauraus gatvės gyvenimo ir jiems labai reikia skubios pagalbos ir dėmesio. Šventikas ne tik suteikė jiems laikinus namus, bet taip pat juos šeria ir užtikrina visą būtiną medicininį gydymą.

Dėka Tėvo Žuano Paulo šunų skaičius Gravatos, kurioje gyvena 228000 žmonių, gatvėse ženkliai sumažėjo.

Dešimtys benamių šunų jau rado mylinčias šeimas. Iš tiesų, po to kai jis susipažino su gyvūnais, jis ir pats kai kuriuos jų pasiėmė į savo namus.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page