Plaukai auga kaip ant mielių: jau po 7 dienų jie taps tankesni ir keliskart stipresni

Šios kaukės užtikrins tavo plaukams teisingą priežiūrą ir maitins juos naudingomis medžiagomis.

Pomidorų kaukė
Ji efektyviai stimuliuoja plaukų augimą. Paimk prinokusius pomidorus ir nulupk jų odelę. Po to kruopščiai pertrink iki vienalytės košelės ir užtepk masę ant plaukų šaknų. Nuplauk kaukę po 15-20 min.

Kaukė iš svogūno sulčių
Kasdien tepant ją 2 savaičių bėgyje garantuotas sėkmingas plaukų augimas. Paimk 2 valgomuosius šaukštus svogūno sulčių, 2 valgomuosius šaukštus konjako ir 6 valgomuosius šaukštus varnalėšos šaknų nuoviro. Sumaišyk ingredientus ir užtepk ant šaknų. Po to pridenk plaukus celofanu. Po valandos išplauk plaukus šampūnu.

Medaus kaukė
Norint pagreitinti plaukų augimą, reikia šią kaukę daryti kasdien. Paimk valgomąjį šaukštą medaus, tiek pat konjako ir vieną trynį. Suplak mišinį kol gausis vienalytė masė ir užtepk ją per visą plaukų ilgį. Uždenk plaukus celofanu ir užsirišk skarą. Šią kaukę būtina laikyti apie valandą.

Garstyčių kaukė
Ji greitina apykaitos procesus galvos odoje ir įtakoja plaukų augimą. Paimk 200 ml kefyro, trynį ir 1 valgomąjį šaukštą sausų garstyčių. Kruopščiai ištrink mišinį ir užtepk jį ant plaukų šaknų 40-60 min. Kad gautum gerą rezultatą, kaukę būtina daryti kasdien mėnesio bėgyje.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page