Sąnarių ligos – tai limfinės sistemos susirgimai

Jeigu sąnariuose vyksta uždegiminiai procesai, tai žinokite, kad sąnariuose nėra kur kilti uždegimui.
Skoliozė – tai ne stuburo būklė, tai dubens, kaip pamato, kaulų būklė, o jis turi būti lygus.
Ant kojų 5 pirštai, o juose 5 kauliukai. Kai žmogus perkelia visą kūno svorį ant vienos kojos (70 kg), tai koja smarkiai išlinksta.

Tam, kad žmogus nenugriūtų, pėdoje susidaro trikampis, ir didysis pirštas pasisuka. Didžiojo piršto kauliukas ima išsikišti, o žmogus mano, kad kauliukas išaugo. Paskui išauga kremzlė, sukietėjimas, pradeda skaudėti. Tai vadinasi skersinė plokščiapėdystė.

Pas ką kauliukas ant dešinės kojos, reiškia dešinė koja trumpesnė, jei ant kairės, tai kairioji trumpesnė.
Jeigu abiejose, tai žmogus iš pradžių stovėjo ant dešinės, paskui ji pradėjo skaudėti, ir jis perėjo ant kairės.
Todėl iš pradžių atsiranda ant vienos kojos, paskui ant kitos.

Žmogaus galva visada siekia užimti statmeną pečiams padėtį. Kaklas turi būti 90 laipsnių pečiams, kad per 7 ertmes kraujas galėtų tekėti iš galvos smegenų.

Jūs galite pažiūrėti fotografijose, kokia yra jūsų galvos padėtis. Visi turi palenkimą kairėn arba dešinėn. Tai reiškia, kad raumenys silpni, ir stuburo padėtis netaisyklinga. Tam reikia daryti mankštą, periodiškai tikrinti savo stuburą.

Kuo pavojinga skoliozė?

Pirmiausia, pas mergaitę gims vaikas su sutrikusiu smegenų aprūpinimu krauju, kadangi vaikui gali apsivyti virkštelė.

Antra, susidėvi diskai. Jei jie susidėvės – juos atstatyti bus labai sunku, kadangi kremzlinis audinys nelabai tvirtas, o trūkstant sieros jis suyra.

Jeigu sąnariuose vyksta uždegiminis procesas, žinokite, kad sąnariuose nėra kur kilti uždegimui. Sąnarys tai du kaulai, ten daugiau nieko nėra. Visi susirgimai – tai limfinės sistemos susirgimai.

Iš kitos kelio sąnario pusės yra limfmazgis. Jeigu organizme yra bakterijų, tokių kaip streptokokas, chlamidijos, kandida, reiškia, šis mazgas užsitrombavo ir skystis nustojo tekėti, o ėmė kauptis sąnaryje, kyla temperatūra. Todėl sąnarių susirgimai – tai limfos susirgimai.

Visi sąnarių susirgimai ( išskyrus traumas) – tai ženklas, kad juose yra bakterijų ar kitų parazitų.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page