Šeimininkė savo grėsmingam pitbuliui užduoda klausimą, ar jis eis pasivaikščioti

Daugelis žmonių laiko pitbulius labai agresyviais ir piktais šunimis. Tokia nuomonė susidarė todėl, kad anksčiau juos specialiai treniravo būti piktais, ir jie nežinojo, kad gali būti kitaip.

Bet šiuos šunis treniruojant su meile, jie išauga labai ištikimi ir linksmi. Iš tokių šunų išeina geros auklės ir ištikimi draugai.

Taip ir šis šuo iš pirmo žvilgsnio atrodo nuožmus, o iš tiesų jis neįtikėtinai geras ir linksmas. Jis taip stipriai myli savo šeimininkę, kad išmoko suprasti, ką ji klausia ir gali jai atsakyti.

Šiame trumpučiame video šeimininkė užduoda savo pitbuliui klausimą: „Ar jis nori eiti pasivaikščioti?“. Ir jis jai duoda atsakymą „Ne“. Bet kad žiūrovai nepagalvotų, kad tokia reakcija bus į bet kokį klausimą, šeimininkė užduoda jam kitus klausimus.

Ji klausia, gal jis norės gauti savo pietus arba jis nori, kad ji duotų jam sausainuką. Ir į abu šiuos klausimus šuo tvirtai atsako „Taip“. Šis pitbulis tiesiog nuostabus.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page