Ši pora nemoka paskolos, o gyvena dviaukščiame autobuse

Šis vaikinas iš Anglijos praleido 4 sekinančius mėnesius, paversdamas šį seną dviaukštį autobusą namu ant ratų. Autobuse yra miegamasis su dvigule lova, miegamasis su dviem viengulėmis lovomis, virtuvė, TV salė, baras, tualetas ir vonios kambarys. Virtuvėje yra viryklė, šaldytuvas ir kriauklė su šaltu bei karštu vandeniu.

Vieną dieną ši pora suprato, kad negali gauti paskolos, kadangi šeimos galva dirbo elektriku „savarankiškai“. Sėdėdami internete ir bendraudamas su tokiais pat žmonėmis įvairiuose forumuose jie nustebo sužinoję, kad JAV egzistuoja ištisas judėjimas žmonių, siekiančių „gyvenimo ant ratų“ ir labai susidomėjo šia idėja.

Danielis viename tinklapyje rado skelbimą apie parduodamą seną autobusą ir nusprendė, kad perdarys jį į namą ir jie su visa šeima persikels į jį gyventi! Visam perdarymui jam reikėjo 4 mėnesių ir 13000 dolerių.

Dabar, jų žodžiais, jie jaučiasi žymiai laimingesni, nei tūkstančiai jaunų žmonių Anglijoje, kurie gyvena už kreditą įsigytuose būstuose ir turi didžiules skolas. O artimiausioje ateityje Danielis planuoja gauti vairuotojo teises, leidžiančias vairuoti autobusą, kad jie dar galėtų keliauti juo!

Šiuo metu autobusas stovi žemės sklype, kurį pora nuomojasi Kenterberio pakraštyje.
„Visi mano draugai mano, kad tai nuostabi idėja ir net nori atvažiuoti, pastatyti nuosavą autobusą ir gyventi šalia mūsų“ – sako Danielis.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page