Žmona pasakė vyrui, kad buvo neištikima su jo broliu. Vyro atsakymas pribloškė!

Štai ką jai atsakė vyras…

«Mano brangioji, buvusi žmona,
Niekas taip nedžiugina manęs kaip tavo laiškas. Sutinku, kartu pragyvenome 7 metus, bet per šiuos metus tu buvai toli nuo idealios žmonos sąvokos. Aš žiūrėjau futbolo rungtynes, kad negirdėčiau tavo amžino niurzgimo. Bet tai buvo prasta mintis, nes aš vis vien tave girdėjau.

Aš mačiau, jog pakeitei savo šukuoseną, man pasirodė, jog tu tapai panaši į vyrą. Bet aš nutylėjau, nes mama liepdavo tylėti, kai norėdavau nusikeikti. Kas dėl mėgstamos vakarienės, tai tu tikriausiai supainiojai mane su mano broliu. Aš jau 7 metus nevalgau kiaulienos.

Tavo naktiniai nesuviliojo manęs, nes ant jų kabojo kaina „«49 euro». Turėjau mažą viltį, jog ji (kaina) neturi nieko bendro su tuo, kad brolis prieš tai pasiskolino iš manęs 50 euro.

Net ir po viso to, aš tave myliu, ir tikiu, jog mes pajėgūs atlaikyti tavo išdavystę. Todėl, kai sužinojau, jog loterijoje išlošiau 10 milijonų euro, aš nupirkau mums du lėktuvo bilietus į Jamaiką.

Maniau, pradėsime viską iš naujo. Bet kai grįžau namo, radau tavo laišką. Matyt, niekas šiame pasaulyje nevyksta šiaip sau. Tikiuosi, tu būsi laiminga. Teisininkai sako, jog tavo laiško dėka tu neiščiulpsi iš manęs nė cento.

P.S. Nežinau ar žinai, bet mano brolis Karlas gimė kaip sesuo Karla. Tikiuosi, tai tavęs netrikdys.
Tavo vyras!»

You cannot copy content of this page