Šio šuns gyvenimas lėtai geso gatvėje. Bet po kelių savaičių jo nebegalima pažinti!

Nelaimingą šunį visiškai atsitiktinai pamatė neabejingas praeivis. Gyvūnas buvo ant ribos, jis buvo siaubingai išsekęs ir jam trūko vandens. Jo kailis šėrėsi kuokštais, o oda buvo nusėta žaizdomis ir infekcijomis.

Šuo atrodė kaip baisaus filmo personažas, tačiau jis iš tiesų gyveno tokios būklės. Vyras nufotografavo vargšą šunį ir publikavo šią nuotrauką socialiniuose tinkluose su viltimi rasti žmonių, kurie jam padės.

Šią foto pamatė Atėnų gyvūnų prieglaudos savanorė Valia Orfanidou. Per savo darbo laiką ji matė daug gyvūnų prastoje būklėje ir jau priprato prie tokio vaizdo. Tačiau net ją šita nuotrauka sukrėtė iki sielos gelmių!


Valia nusprendė žūtbūt surasti šunį ir patraukė į Oinofito miestelį. Prieš tai ji atspausdino nelaimingo gyvūno nuotraukas ir klausė vietinių gyventojų, ar jie jo nematė.

Rasti šunį padėjo emigrantas iš Pakistano vardu Bilis. Jis papasakojo, kad laikas nuo laiko matydavo gyvūną ir pašerdavo jį, o taip pat nuvedė iki vietos, kur šis gyveno. Valia pasiėmė šunį į savo prieglaudą Atėnuose. O žmogaus, kuris padėjo Valiai šuns paieškose garbei ji pavadino šunį Biliu.

„Šuo buvo tokios siaubingos būklės, kad aš pagalvojau, kad niekuo negalėsiu jam padėti. Tačiau nusprendžiau, kad bent jau užtikrinsiu gyvūnui tinkamą mirtį. Aš net morališkai paruošiau save, kad Bilį reikės užmigdyti.“- prisimena Valia Ofranidou.

Tačiau veterinaras apžiūros metu pasakė, kad šuniui ne taip jau ir blogai. Nepaisant siaubingos išorės, Bilis turėjo dar pakankamai jėgų. Ir esant gerai priežiūros jis turėjo puikius šansus pasveikti.

Išgirdus tai Valiai lyg akmuo nuo širdies nusirito. Ji pasiėmė šunį į savo namus, kur apsupo jį meile ir rūpesčiu.
Turbūt pirmąkart gyvenime Bilis gavo tinkamą maitinimą. Be to, šeimininkė reguliariai maudė jį gydomosiose voniose. Šuo išsigydė nuo niežų erkių, ir jo kailis tapo tankus ir šilkinis.

Vos po 2 mėnesių Bilio nebebuvo galima pažinti! Dabar jis tapo puikiu šunimi, alsuojančiu sveikata ir gyvenimo džiaugsmu! Net stebėtina, kaip per tokį trumpą laiką iš tikro vargetos jis pavirto stulbinančiu gražuoliu!

Patiko istorija? Pasidalinkite su draugais!

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page