Vieniša mama atsidūrė gatvėje kartu su 4 vaikais. Ir tada ji pati pasistatė namą pagal videoinstrukcijas

Kara Brukins atsidūrė padėtyje be išeities – po antros nesėkmingos santuokos ji liko gatvėje kartu su 4 vaikais.

Ji neturėjo nei būsto, nei pinigų jam įsigyti. Ir tada ji pati pasistatė namą pagal YouTube videoinstrukcijas.

45 metų Kara Brukins iš Arkanzaso suprato, kad jos antroji santuoka sugriuvo. Vyras žiauriai elgėsi su ja ir dviem jos sūnumis bei dviem dukterimis, kuriems tada buvo 17,15, 11 ir 2 metai. Pavyzdžiui, jis galėjo pradėti smaugti Karą ar trankyti ją į sieną jos vaikų akyse. Moteris suprato, kad likti su juo pavojinga. Bet ką daryti, jei nėra kur bėgti ir pinigų nusipirkti naują būstą nėra?

Ir tada Kara nusprendė pasistatyti namą savarankiškai, nors iki šiol niekada neužsiėmė statyba. Vaikai ją palaikė. „Mes buvome labai naivūs, tačiau kartais nemokšiškumas užima vyriškumo vietą“,- prisimena Kara.

Palikdama vyrą, Kara pasiėmė kreditą – 20 tūkstančių dolerių žemei ir 150 tūkstančių statybinių medžiagų pirkimui – ir kartu su vaikais pradėjo žiūrėti statybų pamokas per YouTube.

Brėžinius Karai padėjo padaryti 15-metis Driu, o jaunesnieji vaikai kibirais tampė vandenį iš artimiausio tvenkinio, kad maišytų su cementu pamatams.

Jie kartu mūrijo sienas, tiesė vamzdžius bei laidus ir gaudavo leidimus. Kara dažnai dirbo naktimis.

Kara sako: „Visi, išskyrus mano vaikus, manė, kad tai kvaila užmačia, o statybų inspektoriai laikė mane beprote“.

Kartais šeima pasinaudodavo buvusio gaisrininko, pensininko pagalba – statybose jis irgi nutuokė mažai, bet užtai nebrangiai ėmė už savo darbą.
Vidaus apdaila ir interjeru Kara irgi užsiėmė pati: dažė sienas, klojo plyteles ir kabino šviestuvus.

Statybos truko 9 mėn. Kara ir vaikai persikėlė į 325 kvadratinių metrų ploto namą su 5 miegamaisiais ir garažu 3 mašinoms. Dabar būstas vertinamas 500 tūkstančių dolerių.

Iš pradžių Kara niekam nenorėjo pasakoti apie tai, ką padarė: jai buvo labai gėda dėl to, į „kokį prievartos ir žiaurumo dugną“ jie įkrito. Bet paskui ji suprato, kad savo patirtimi gali įkvėpti tuos, kurie randasi panašioje situacijoje.

Apie savo patirtį Kara parašė knygą Rise ir važinėja po šalį, pasirodydama kaip motyvatorė. Ji taipogi rašo ir kitas knygas, taigi, jos svajonė tapti rašytoja irgi išsipildė. Štai Karos paskaitos video.

Kara norėjo, kad jos vaikai turėtų būstą,o galiausiai pastatė ne tik namą, bet ir tikrą šeimą, kur visi kaip vienas kumštis.

Savo Twitteryje Kara rašo, kad jų „projektas“ niekada nesibaigia ir šeima toliau gerina savo svajonių namus. „Raskite tikslą ir neatsisakykite jo, kaip sunku jums bebūtų“,- teigia ji.

You cannot copy content of this page