Šios merginos vaikai neįtikėtino grožio. Ir dėka savo stulbinančios išvaizdos jie jau yra perspektyvūs ir sėkmingi modeliai

Paprasta moteris, vardu Vitalija, pasižymi išskirtine genetika. Ji turi du neįtikėtinus vaikus – berniuką Davidą ir mergaitę Violetą. Abu yra perspektyvūs ir sėkmingi modeliai.

Davidas dievina kamerą, bet kol kas mokslai jam visgi svarbesni už fotografavimąsi. Be šio hobio jis domisi šokiais ir groja gitara. Jau tokiame amžiuje berniukas atrodo neįtikėtinai rimtas, tačiau mama pasakoja, kad iš tiesų jis emocingas ir jautrus.

O Violeta jau įprato prie nuolatinio pozavimo. Tai jai tapo kasdiene ir įprasta veikla. Fotosesijos vyksta kelis kartus per savaitę, ir mergaitė iš širdies linksminasi darbo procese. Kaip ir brolis, ji mėgsta muzikos instrumentus.

Abu vaikai išsiskiria neįtikėtinu jų amžiui sumanumu, o modelių darbas teikia jiems malonumą. Tarp kitko, nors jų grafikas ir pakankamai įtemptas, jie miega lygiai tiek, kiek reikia, o dar randa laiko kitoms veikloms. Tai vaikams svarbu.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page