Žmona metė vyrą su mažyle…Ir jis tapo geriausiu pasaulyje tėčiu

Šventas ryšys tarp motinos ir vaiko atsiranda dar ilgai iki tol, kol jis ateina į pasaulį, po ko moters gyvenimas visiškai pasikeičia.

Ateina bemiegės naktys, nuovargis ir tuo pačiu – nenusakoma laimė. Tuo nepaaiškinami motinų, metančių savo vaikus likimo valiai ir gyvenančių savo malonumui, poelgiai.

Anglas Ričardas negalėjo sulaukti savo pirmagimės dukters, suprasdamas, koks tai bus džiugus įvykis jo ir žmonos gyvenime.

Bet lauktas džiaugsmas labai greitai pasikeitė į šeimos dramą. Jauna mama visą laiką skundėsi nuovargiu ir depresija ir galų gale visiškai išėjo iš šeimos, paaiškinusi savo spendimą noru likti viena.

Bet pakako jam tik paimti į rankas mažylę, pamatyti jos saldžią šypseną ir jis suprato, kad kitos išeities jis neturi ir jis visiškai atsakingas už jos gyvenimą.

Naktimis Ričardas skaitė atitinkamą literatūrą ir peržiūrinėjo pažintinius video. Palaipsniui gyvenimas pradėjo tvarkytis, jis jau įprato galvoti, kad mergaitės motina negrįš ir tai jo nebaugino.
Jie jau įprato gyventi tik dviese ir negali įsivaizduoti, kad jiems reikia dar kažko.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page