Štai koks kiekvieno Zodiako ženklo toteminis gyvūnas

Toteminis gyvūnas – tai gyvūnas, kuris įkūnija jūsų individualumą.

Ir kiekvienas Zodiako ženklas turi savo gyvūną.

Avinas
Jūsų toteminis gyvūnas – katė. Paprastai Avinai griežti ir protingi, kaip ir katės. Jiems smalsu atskleisti naujus dalykus, žmones ir vietas.

Jautis
Jautis turi permainingą nuotaiką. Tai labai primena jų toteminį gyvūną – bulių. Jie ima tai, ko nori, ir nebijo dalyvauti kovoje.

Dvyniai
Dvyniai – smalsūs ir nori nuotykių. Todėl jų toteminis gyvūnas – lapė. Dvynių natūra švelni, linkusi į meilės ir prieraišumo apraiškas.

Vėžys
Vėžiai gali adaptuotis aplinkoje taip pat, kaip ir jų toteminis gyvūnas – oposumas.

Liūtas
Liūtai mėgsta dėmesį, todėl jų toteminis gyvūnas – povas.

Mergelė
Mergelės – smalsios. Jų toteminis gyvūnas orangutangas, kaip ir Mergelė, gali naudoti logiką ir mąstymą.

Svarstyklės
Svarstyklės – labai mielos ir minkštos, o jų toteminis gyvūnas – kiškis. Joms nepatinka vienatvė, jos linkusios dalinti meilę.

Skorpionas
Toteminis Skorpiono gyvūnas – šuo. Kaip ir šunys, Skorpionai labai gerai randa tai, kas jiems reikalinga, net esant ribotiems resursams.

Šaulys
Šauliai labiausiai panašūs į ūdras. Jie – protingi ir mokosi greitai, mėgsta linksmintis ir pilni entuziazmo.

Ožiaragis
Toteminis ožiaragio gyvūnas – arklys. Juos vienija stabilumo siekimas.

Vandenis
Vandeniai mėgsta linksmintis. Jie – protingi, mėgsta keliauti, kur jie bebūtų. Todėl toteminis Vandenio gyvūnas – delfinas.

Žuvys
Gimę po Žuvų ženklu daug kuo primena jūrų arkliukus. Jie geranoriški ir jautrūs kitiems. Jūrų arkliukai randa porą visam gyvenimui ir Žuvys taip pat teikia pirmenybę pastoviems santykiams.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page