Stiliaus “ne”: 5 mados klaidos, kurios prideda jums amžiaus

Žinoma, kiekviena bet kurio amžiaus moteris nori atrodyti geriau. Kad palaikytume savo grožį, mes renkamės brangią kosmetiką, taisyklingai maitinamės, palaikome fizinį aktyvumą. Tačiau kartais visiškai pamirštame savo drabužius, nešiojame rūbus, kurie jau seniai paseno ir dėl to atrodome senamadiškai ir žymiai vyresnio amžiaus nei esame.

Siūlau jums klaidų sąrašą, kurių tikrai reikia vengti, kad neužmestumėte sau 5-10 metų.

Beformiai drabužiai, panašūs į maišus

Pernelyg laisvuose drabužiuose jūsų siluetas pasimeta, kūno proporcijos išsikreipia, jo apatinė dalis atrodo sunkesnė, o pati moteris dėl to atrodo vyresnė.

Kaip ištaisyti? Principas paprastas. Jei kažkokią kūno dalį jums norisi slėpti, reikia būtinai pabrėžti kurią nors kitą. Norite paslėpti pilvuką po laisvu megztiniu? Tada apačioje velkamės siaurintas kelnes. Nenorite rodyti plačių klubų ir rengiatės platų sijoną? Tuomet viršun palaidinė arba marškiniai pagal figūrą.

Ryškių spalvų baimė

Meskite žvilgsnį į savo kasdieninį garderobą – jei ten dominuoja tamsios ir blankios spalvos, tai su tuo reikia nedelsiant kovoti.

„Maskuodamiesi“ tokiais drabužiais, mes prarandame ir savo individualumą. Daugelis renkasi tokias spalvas todėl, kad jis paslepia figūros trūkumus, tačiau bet kokius trūkumus gali paslėpti ne tik juoda apranga, bet ir teisingas ornamentas (pavyzdžiui, juostelės), kontrastingas spalvų derinimas ir, žinoma, tinkamas sukirpimas. Atminkite, kad garderobas, sudarytas tik iš tamsių ir blankių spalvų, labai sendina bet kokio amžiaus moterį. Visada turi būti kažkas ryškaus.

O štai „atjaunins“ tokie atspalviai kaip mėlyna, balta, įvairūs jų mišiniai ir tonai. Juos galima įterpti ne tik į drabužius, bet ir į avalynę, aksesuarus, galvos apdangalus.

Nėra aiškaus stiliaus.

Daugelis moterų, netgi vyresnių nei 40 m taip ir neapsisprendė dėl savo stiliaus, dėl to jų garderobe vyrauja patys įvairiausi stiliaus sprendimai, o jų surinkti į harmoningus komplektus neišeina – dėl to gaunasi nuobodi arba neskoninga apranga, kuri ne tik nepuošia, bet ir „suėda“ jūsų jaunystę.

Jeigu jūs pastebėjote, kad jūsų garderobas susidaro iš absoliučiai skirtingų drabužių, kuriai blogai dera tarpusavyje, iš pradžių reikia susikurti savo bazę, kuri derės prie visų šių rūbų.

Jums atrodo, kad mada – ne jums

Kuo vyresnės mes tampam, tuo dažniau aplanko mintis, kad šiuolaikinių madingų tendencijų neįmanoma įdiegti į savo kasdieninį gyvenimo būdą. Jeigu šiandieninė mada jums atrodo pernelyg iššaukiančiai, visiškai nebūtina pilnai jos kopijuoti. Dažnai pakanka tik įsigyti aktualią rankinę arba avalynės porą ir jūs jau būsite „ant bangos“.

Meilė stambiems raštams.

Meilėje piešiniams nėra nieko blogo, bet labai svarbu teisingai rinktis piešinius ant drabužių – raštas turi būti smulkaus arba vidutinio dydžio, kad atrodytų vientisas paveikslas ir nedarytų akcentų ten, kur nereikia.

Todėl geriausia rinktis paprastus, smulkius ir neįkyrius raštus – pavyzdžiui, gėlytes arba žirnelius, tarp kitko, labai aktualius šiame sezone.

You cannot copy content of this page