Stipri frazė, kuri padeda nebepergyventi dėl praeities ir ramiai ją paleisti

Kokia bebūtų jūsų praeitis, maloni ar nelabai, vis tiek tai jau praeitis, jūs dabar joje negyvenate ir ji jūsų nevaldo. Tačiau iki kažkurio momento žmogus savo sąmonėje augina šios praeities valdžią. Išeina, kad savo valia jis toliau lieka joje.

Dažniausiai kalbama būtent apie negatyvias istorijas, savo klaidas, skausmą, nelaimes. Kai kur įtakos turėjo aplinkybės, o kai kur jūs tai leidote, nesusiorientavote, suklydote.

Jei jūs niekaip negalite paleisti praeities, tačiau labai norėtųsi atsikratyti šios naštos, štai jums stipri ir ryški rašytojos Shakti Gawain citata:

„Jei vikšras laikytųsi praeities, jis niekada netaptų drugeliu“.

1. Nuolatiniame kapstymesi mintimis po praeitį yra tam tikra komforto zona, tai pavojinga.
Prie to galima priprasti. Galima netgi kažkuria prasme patogiai tame egzistuoti.

Tačiau taip elgdamiesi, jūs atimate iš savęs visai kitą gyvenimo lygį. Jūs patys save užrakinate tam tikrame aukšte ir neleidžiate pakilti aukštyn. Iš čia stagnacijos, akligatvio jausmas, apatija ir rezultatų trūkumas.

2. Šiandien jūs jau ne toks, kaip vakar. Rytoj būsite ne toks, kaip šiandien. Net jei jūs aiškiai atsimenate, kad kažkuriame etape buvote vikšru ir sau nepatikote, tai šiandien galite rinktis nebūti vikšru.

Neverta be galo ilgai kaltinti save už praeities klaidas, neverta tempti viso to į dabartį. Sulig kiekviena diena jūs stipresnis, išmintingesnis, įdomesnis. Svarbu tuo tikėti ir veikti ne iš senų nesėkmių vengimo pozicijos, o kelti naujus tikslus ir siekti naujo lygio.

3. Iš ten, kur blogai, reikia išeiti, su tuo reikia skirtis, o ne kurti toksišką prieraišumą.
Svarbu išanalizuoti savo klaidas, nesislėpti nuo praeities nesėkmių. Tačiau su visu tuo reikia laiku atsisveikinti, pripažinti, kad tai tiesiog gyvenimo etapas, ne daugiau.

4. Reikia atsikratyti destruktyvių apribojimų, o ne kabintis už jų.
Žinome, kad dauguma mūsų baimių ir apribojimų susijusių būtent su praeitimi. Kad tai taip neslėgtų, reikia kurti daugiau naujų patirčių šiai dienai.

5. Drugelis tapo toks gražus ir lengvas, nes nuėjo savo natūralų brandos kelią.
Tame kelyje buvo daug diskomforto, išbandymų. Teko palaipsniui išlaisvinti ir mankštinti savo sparnelius.

Praeities nereikia bijoti, joje neverta užsilikti. Geriau žvelgti į savo praeities etapus kaip į būtinas jūsų vystymosi pakopas.
Svarbu paleisti praeitį vardan dabarties ir ateities.

You cannot copy content of this page