Šunelis, mėgstantis apsikabinimus: susipažinkite su mieliausiu šuneliu, vardu Lubutenas

Auksaspalvį retriverį, vardu Lubutenas, pažįsta daugelis Čelsio rajono Niujorke gyventojų. Be to, apsikabinimus mėgstantis šuo pakankamai populiarus Instagram socialiniame tinkle, kur turi beveik 60000 sekėjų.

Apsikabinimus mėgstantis šuo savo vardą gavo prancūzų dizainerio Kristiano Lubuteno garbei. O jo šeimininkas Cezaris Fernandesas-Čavesas negali atsidžiaugti savo numylėtinio geraširdiškumu ir meilumu. Esmė tame, kad šuo labai mėgsta apsikabinti.

Apsikabinimų istorija prasidėjo prieš 3 metus, kai Cezaris išsiskyrė su savo mergina. Šeimininkas labai pergyveno dėl išsiskyrimo su mylimąja, o šuo buvo vienintelis, kuris dalijosi su juo liūdesiu. Šuo pradėjo apkabinti Cezarį, o greitai šuniui tai pasidarė gyvybiškai svarbu.

Dabar pasivaikščiojimai Niujorko gatvėmis Čelsio rajone, kur gyvena Cezaris su savo augintiniu, trunka ne mažiau 2-3 val. Šunelis atsitupia gatvės kampe ir laukia, kol kas nors ateis apsikabinti. O norinčių, reikia pasakyti, pakanka.

Praeiviai su malonumu prieina prie Lubuteno ir nepraleidžia galimybės pažaisti su juo, paglostyti ir apkabinti. O šuo su malonumu apsikabina žmones savo letenomis, suteikdamas praeiviams galimybę pasimeilinti jam. Tie, kas nors kartą apkabino keturkojį, sako, kad tai galingas pozityvo užtaisas visai dienai.

You cannot copy content of this page