Šuo iš prieglaudos išgelbėjo gydytoją nuo depresijos ir vyras neliko skolingas

Džastinas ir Sara dirba greitosios pagalbos tarnyboje.

Jiems ne vieną kartą teko gelbėti žmonių gyvybes. Kartą į greitąją pagalbą paskambino jaunuolio draugas, kuriam reikėjo skubios medicinos pagalbos. Džastinas nedelsdamas išvažiavo pas jį, deja, draugo išgelbėti nepavyko.

Po šio įvykio Džastinas nerado sau vietos. Vyrą draskė kaltės jausmas, kuris įstūmė jį į sunkią depresiją. Būdamas gydytoju jis suvokė, kad jam reikia pašalinės pagalbos, todėl vietoje antidepresantų nusprendė įsigyti šunį iš prieglaudos.

Keista, tačiau prieglaudoje Džastinas negalėjo išsirinkti gyvūno, kuris būtų jam prie širdies. Galbūt tai buvo susiję su tuo, kad būsimas keturkojis draugas laukė jo stovėjimo aikštelėje. Gyvenimu besidžiaugiantis ir švelnus kiemsargis, vardu Šelbi, iškart pakerėjo Džastino širdį, ir šis negalvodamas pasiėmė jį namo.

Šuo greitai apsiprato naujoje vietoje ir tapo pilnaverčiu Džastino ir Saros šeimos nariu. Svarbiausia, kad jis išgelbėjo vyrą nuo depresijos.

Šeima buvo laiminga kartu su nauju augintiniu, tačiau kartą Šelbi pasimetė kelionės į kalnus metu. Poros liūdesiui nebuvo ribų, tačiau Džastinas tikėjo, kad mylimas šuo būtinai atsiras. Po mėnesio nenutrūkstamų paieškų numylėtinis galiausiai atsirado.

Dabar Šelbi vėl džiugina savo šeimą!

You cannot copy content of this page