Sužinokite paprastą priemonę, ilginančią gyvenimą

Vakarų šalyse labai populiarus preparatas koenzimas Q10. Kai kuriuose eksperimentuose šis preparatas parodė sugebėjimą aiškiai prailginti gyvenimą ir įgyvendinti daugelio susirgimų profilaktiką.

Bet štai kas įdomu: egzistuoja preparatas, kuris organizme atlieka tokį pat vaidmenį kaip koenzimas Q10. Jis taip pat, o gal ir dar labiau efektyvus. Tai gintaro rūgštis.

Gintaro rūgštis – tai natūrali medžiaga, esanti visuose organizmuose. Nesukelianti pašalinio poveikio ir pripratimo ji gali prailginti gyvenimą, jauninti organizmo ląsteles ir stimuliuoti energijos gamybą jose , įtakoti deguonies pasisavinimą ląstelėse. Visa tai palankiai veikia daugelį vidaus organų, pagrinde mūsų kepenų, smegenų, širdies darbą.

Bet tai tik maža dalis gintaro rūgšties galimybių.
– Preparato negalima vartoti tuščiu skrandžiu. Tai gali sukelti rėmenį ir sukelti opos išsivystymą.
– Negalima vartoti gintaro rūgšties esant tokiems susirgimams kaip skrandžio ar dvylikapirštės žarnos opa. Ji įtakoja padidintą skrandžio sulčių ir rūgšties išsiskyrimą

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page