Tavęs jau nebėra… o saulė šviečia ryškiai

Užvakar atėjo žinia, kad mirė mano buvęs kolega…. Tai buvo netikėta ir man, ir daugeliui kitų žmonių. Susimąsčiau, koks trumpas gyvenimas ir kaip greitai jis bėga. Tik vakar man buvo 20 ir aš žinojau, kad visas gyvenimas priešaky.

Šiandien man 40+ ir aš jau gyvenu kitaip. Neabejotinai tapau išmintingesnė ir laimingesnė. Gaudau kaifą nuo savo būsenos, tačiau tuo pačiu suprantu, kiek daug klaidų mes darome per savo vienintelį gyvenimą. Kaip mes nevertiname savo gyvenimo. Ir daug paliekame už jo ribų sąmoningai…

Su juo lyg vakar mes kartu „graužėme mokslo šaknis“ kompanijos vidaus valdymo meistriškumo mokymuose, o šiandien jo nebėra šiame pasaulyje. JO. DAUGIAU. NEBĖRA.

O pasaulis nepasikeitė. Žmonės toliau keliasi ryte, eina į darbą, kvėpuoja deguonimi, ginčijasi, myli ir tiesiog GYVENA. Taip bus ir po mano ar jūsų mirties. Pasaulis nepasikeis.

Būtent todėl aš dabar gyvenu šiandiena. Taip, žinoma, aš planuoju, galvoju apie savo ateitį, tačiau gerai suvokiu, kad gyventi reikia šiandien. Kiekvienam mūsų reikia to išmokti. Tose beprotiškose lenktynėse, kuriose mes atsidūrėme šiandien.

Aš išmokau pajusti malonumą nuo visko, kas mane supa, praėjus 20 metų už ofiso sienų, kurie pralėkė lyg akimirka.

Kasdien aš džiaugiuosi saulėtu ar lietingu oru, svaigstu nuo gryno oro parke, nuo skanaus kavos kvapo ir malonios vakarienės. Aš laiminga savo gyvenime sutikdama gerus žmones, kuriais apsupu save, nuo santykių, prisilietimų, meilės ir vidinės harmonijos. Malonumą galima jausti nuo visko!

Ir jūs žinote, aš supratau, kad mes patys sugebame tiek pakeisti viską aplink save, kad tai priklauso tik nuo tikro šios situacijos suvokimo ir mažo žingsnio į priekį. Reikia tik pradėti.

Kartais man rašo kažką panašaus į:

Na ką jūs, ką aš galiu pakeisti, jei pas mane kreditai ir paskola, vaikai, nemylimas vyras, blogas darbas“. Galite! Paprasčiausiai nenorite. Kiekvienas žmogus gali 100% pakeisti savo gyvenimą. Tam reikia tik vieno – jūsų noro. Ir viskas. Tam, kad prasidėtų pokyčiai, reikia žengti vieną mažą žingsnelį link pokyčių. Tų, kurių jūs norite.

Draugai, patikėkite, laimė mūsų rankose, ir svarbiausia jos nesutrypti. Todėl, kad dažniausiai mes galvojame:

– štai rytoj aš tai padarysiu;
– paliksiu tai rytdienai;
– rytoj pailsėsiu.

O rytojus gali ir neateiti! Tiesiog neateiti ir visi ateities planai sugrius.

Todėl kad rytojus neateis kaip ir mano kolegai, kuris mirė užvakar. Jis irgi planavo gyventi ir nežinojo dievo planų. Gyvenkite dabar! Ir saugokite save.

You cannot copy content of this page