Valgyti ir lieknėti – bet kurios moters svajonė. 5 produktai, kurie tiesiog suvalgo tavo riebalus!

Valgyti ir lieknėti – bet kurios moters svajonė. Griežtos dietos ir maisto ribojimai gadina nuotaiką ir negatyviai veikia sveikatą. Mes papasakosime, ką reikia valgyti, kad likti sočiai ir nepriaugti nereikalingo svorio.

Šie 5 produktai tiesiog suvalgys tavo riebalus!

Kiaušiniai

Galima juos išvirti kietai arba paruošti pašot – taip jie gaunasi labai švelnūs ir išsaugo daugiau naudingų komponentų. Toks patiekalas gerai malšina alkį ir neįtakoja svorio augimo. Kiaušiniuose yra daug žmogaus gyvenimiškai veiklai būtinų vitaminų ir mineralų. Viename kiaušinyje yra 15% dienos baltymų normos.

Rauginti kopūstai

Pasižymi įdomia savybe: organizmui reikia žymiai daugiau energijos, kad suvirškintų tokį produktą, negu tos, kuria gaus su kopūstais. Tokiuose kopūstuose yra didžiulis kiekis ląstelienos, ji gelbsti nuo vidurių užkietėjimo, kurie dažnai kankina žmones, sėdinčius ant įvairiausių dietų.

Raugintuose kopūstuose yra didžiulis kiekis vitamino C, o tai reiškia, jie padės išvengti peršalimo. Be to, rūgštūs kopūstai stiprina sveikų ląstelių gamybą organizme, mažina blogojo cholesterolio lygį. Rauginti kopūstai taip pat turi antocianų – antioksidantų, kurie lėtina senėjimo procesus, ypač smegenų.

Keptos bulvės

Keptos bulvės pilnai įsisavinamos ir pašalinamos iš organizmo, nepalieka sunkumo jausmo skrandyje. Pektininė s medžiagos padeda organizmui pašalinti kenksmingas medžiagas. Didelis kalio kiekis keptose bulvėse naudingas raumenims – trūkstant jo atsiranda traukuliai. Be to, keptų bulvių luobelė gerina vyrišką potenciją.

Keptos bulvės su gabalėliu bekono, šviežiomis daržovėmis arba neriebiu sūriu – puikus pusryčių variantas. Taip pat nebloga alternatyva yra virtos bulvės su „kailiniais“.

Klasikinis jogurtas

Tinka tik tuo atveju, jei jo riebumas sudaro ne daugiau nei 2%. Jogurtas turi kalcio, baltymų ir gerina žarnyno mikroflorą. Kadangi jogurtas fermentuotas, jis labiau tinka laktozės netoleruojantiems žmonėms nei pienas ir kiti pieno produktai.

Artišokas

Ši daržovė neblogai dera tiek su baltymų šaltiniais, tiek su angliavandeniais. Reguliarus jo vartojimas duoda natūralų maisto kaloringumo kontroliavimą. Artišokas – puikus ląstelienos šaltinis.

Alyvuogės

Šis produktas įtakoja skandžio darbo normalizaciją ir svorio kontrolę. 10 alyvuogių per dieną arba šaukštas alyvų aliejaus įtakoja riebalų ir druskų pasisavinimo gerinimą, o taip pat išveda toksinus.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page