Vasarinės suknelės su raštais 45+ moterims, kurios padės atrodyti jauniau ir pasitikėti savimi

Suknelė – bazinis drabužis kiekvienos 45+ madistės garderobe. Vasarinė suknelė nebūtinai turi būti vienspalvė, šiltasis sezonas – sėkmingas metas eksperimentams su spalvomis ir raštais. Žemiau – aktualus stilingų raštuotų modelių kiekvienai dienai rinkinys.

Ilgos suknelės – mieli ir labai moteriški vasariniai apdarai. Etninio stiliaus ornamentas pabrėš individualumą, o laisvas kirpimas padės paslėpti bet kokius figūros trūkumus.

Įdomiai atrodo abstrakcijos derinys su animalistiniais motyvais. Avalynė su „kitten heel“ pakulne sėkmingai papildo miesto įvaizdį.
45+ amžiuje geriau atsisakyti pernelyg drąsių ir „epatažinių“ raštų. Tiks neįkyrūs piešiniai ramiame smėliniame fone. Kasdienį įvaizdį tikslinga užbaigti kedais ar sportbačiais.

Raudona suknelė su geometriniais elementais sėkmingai „pagyvina“ vasarinį ansamblį. Įvaizdį sėkmingai užbaigia bazinė juoda rankinė ir basutės analogiškos spalvos plonais dirželiais.

Plunksnuočių siluetai puikiai tinka gražiems vasaros deriniams. Tokia suknelė garantuotai patrauks dėmesį, o tuo pačiu ir į savo savininkę, tačiau svarbu nepersistengti su priedais. Ryškiam modeliui nereikia iššaukiančių aksesuarų ir avalynės.

Laisva suknelė su spalvotu siuvinėtu raštu ir šoniniais prakirpimais – puiki bazė nepakartojamo ir lengvo šio sezono komplekto kūrimui. Rožinė spalva puikiai gaivina, jaunina moters išvaizdą.

Ilga suknelė – tai beveik gatavas derinys. Rombo formos ornamentas visada atrodo aktualiai, o talpi pirkėjos rankinė ir šlepetės prideda ansambliui praktiškumo. Taip atrodant galima vaikštinėti pakrante, pereiti parduotuves ar pasėdėti su draugėmis kavinėje.

Suknelės su abstrakcija niekada neišeina iš mados, tokį drabužį norisi apžiūrinėti ilgai. Abstraktus modelis puikiai atrodo midi ir maksi ilgio. Iš avalynės galima pritaikyti patogius kedus ar stilingas raštuotas balerinas.

You cannot copy content of this page