Visi juokėsi iš šios poros. Pažiūrėkite, kokie jie tapo dabar…

Prieš kelis metus internetą susprogdino pakankamai ekstravagantiška jaunavedžių fotografija. Nuotrauka greitai pasklido po internetą ir tapo audringų aptarimų ir pajuokų objektu.

Daugelis žmonių manė, kad tai fotošopas. Bet pasirodė, kad jaunavedžiai visiškai realūs. Ir nepaisant išorinio disonanso, jie laimingi ir labai myli vienas kitą.

Argi būna tokių jaunavedžių?

Pagalvojus apie jaunikį ir nuotaką, iškarto įsivaizduojame miniatiūrinę gražuolę balta suknele ir aukštą gražų vyrą stilingu kostiumu. Bet tai šabloninis įvaizdis. Realybėje juk meilė užgimsta tarp bet kokio ūgio, svorio ir išorės žmonių.

Pagarsėjusioje nuotraukoje buvo atvaizduotas smulkutis vaikinukas karine uniforma. Jis stovėjo šalia nuotakos, kuri ženkliai lenkė jį ir ūgiu, ir svoriu, o ir atrodė gana nedailaus sudėjimo.

Iš pradžių žmonės manė, kad tai fotošopas, todėl darė prielaidą, kad vestuvės – tai pokštas ar lažybų rezultatas.

Bet, kaip pasirodė, neįprasti sutuoktiniai – realūs žmonės, kurie susituokė iš didžiulės meilės ir laimingi nepaisant nieko.

Išorė laimei netrukdo!

Praėjo ja nemažai metų po to, kai „juokingiausios poros“ foto pasirodė internete, bet įsimylėjėliai iki šiol kartu. O neseniai jie tapo laimingais tėvais. Kol kas neaišku, į kurį iš tėvų bus panašus šis žavus mažylis, bet jau aišku, kad jis augs meilės ir šilumos atmosferoje.

Mūsų pasaulis labai žiaurus, jame sunku išgyventi tam, kuris skiriasi nuo kitų. Spalvingiems jaunavedžiams teko girdėti nemažai pašaipų savo adresu. Ir ne tik internete, bet ir realiame gyvenime. Tačiau tikrai meilei tai negali būti kliūtis.

Pora dažnai dalijasi bendromis fotografijomis socialiniuose tinkluose. Jose jauni žmonės nuoširdžiai šypsosi. Atrodo, visų pašaipūnų ir piktanorių pykčiui jie švyti iš laimės. Savo pavyzdžiu jie įrodo, kad išorė nieko nereiškia, jei jūsų širdis tyra ir mylinti.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page