Vizažistė iš Lenkijos padeda pagyvenusioms moterims patikėti savo grožiu

Anai Vrzodak makiažas – tai stebuklo ir sunkaus darbo derinys.

Ji padeda moterims pamatyti ir pajusti savo grožį ir moko jas kasdien rūpintis savimi. Ji ne tik vizažistė, bet ir vizionierė. Ana dirba savo studijoje su daugeliu pagyvenusių moterų, keisdama jų savęs įsivaizdavimą. Vizažistė padirbėjo ties šimtų moterų įvaizdžiu ir rezultato foto kalba už save!

Ana neiškart pradėjo dirbti su pagyvenusiomis moterimis, tam ją įkvėpė močiutė, kurią ji įkalbėjo nueiti į kirpyklą. Vizažistė pasakoja:

„Dėl savo įpročių ir fakto, kad ji pati buvo kirpėja, močiutė niekada nesileido nieko su savimi daryti. Po to, kai jai padarė naują šukuoseną, aš nusprendžiau ją padažyti. Mes nuėjome pas mane, aš padariau jai pilną makiažą. Tai sukėlė tikrą furorą! Močiutei virš 80, tačiau ji atrodė kaip žvaigždė. Ji suspindo, pamačiusi galutinį rezultatą“.

Taip Ana pradėjo dirbti su pagyvenusiomis damomis.

Merginos, kurios ateidavo pas ją makiažui, imdavo kartu mamas ir močiutes. Anos darbų kolekcijoje atsirado vis daugiau ir daugiau makiažo brandžioms damoms variantų. Bet kuriam vizažistui paprasčiau padaryti gražų makiažą jaunai merginai, tačiau žymiai didesnį ažiotažą kelia pagyvenusių damų pokyčiai.

You cannot copy content of this page