Žodžiai, kuriuos reikia išgirsti kiekvienam Zodiako ženklui – tiesiog dabar…

Kartais tiesiog būtina pažvelgti į įprastus dalykus kitomis akimis!

Avinas
„Aš išmoksiu atlaisvinti savo glėbį ir persikelti į mentalinę erdvę, kur galėsiu sutikti nežinoma“.

Jautis
„Aš leisiu sau pajausti tuos jausmus, kuriuos nuolat slopinu. Taip pasielgęs, aš vėl atgausiu būties aiškumą ir sielos ramybę“.

Dvyniai
„Aš atliksiu tikėjimo šuolį, žinodamas, kad, nepriklausomai nuo rezultato, galiu rasti kažką gero bet kurioje vietoje, kur benusileisčiau. Aš nebijosiu, kad kas nors eisis ne pagal planą ir pasistengsiu pakreipti tai sau naudinga linkme.“

Vėžys
„Aš atversiu savo protą kitokioms galimybėms – toms, kurių dar nematau. Būsiu pasiruošęs klausimams, atsakymų į kuriuos bijau, atsakymų, kurie pakeis mane.“

Liūtas
„Aš pasistengsiu išlaisvinti visą savo energiją, kurią kaupiu savo viduje, ir rasti būdą nukreipti ją aukštesniam gėriui. Dažniau galvosiu apie savo vaidmenį ir vietą šiame milžiniškame pasaulyje“.

Mergelė
„Aš rasiu sau pakankamai laisvo laiko ir erdvės, kad pilnai pajusčiau visa tai, apie ką galvoju. Pasistengsiu suprasti savo gilumines mintis asmeniškesniu ir patikimu būdu“.

Svarstyklės
„Aš pradėsiu pasitikėti savo likimo užuominomis, net jei ne visai suprantu, kur jos mane veda. Tikėsiu tuo, kad žmonės, kuriems tikrai lemta likti mano gyvenime, liks jame, o likusieji su laiku pasiliks praeityje“.

Skorpionas
„Aš nustosiu laikytis visų tų dalykų, kurie kelia man skausmą. Aš atsisakysiu vertinančių apmąstymų ir nustosiu priešintis tiesai. Taip elgdamasis, aš išvalysiu savo protą nuo praeities“.

Šaulys
„Aš pradėsiu išnaudoti net negatyvius savo gyvenimo įvykius kaip galimybę išmokti kažko naujo. Nesitrauksiu, nebijosiu. Aš būsiu drąsus ir visada atsiminsiu, kad aš turiu vertę.“

Ožiaragis
„Aš pažadu, kad kiekvieną dieną aš grįšiu namo pas save patį. Duosiu širdžiai ir jausmams pakankamai vietos, kad jie neuždustų. Galvosiu apie save ir rūpinsiuosi savo poreikiais“.

Vandenis
„Už nugaros aš palieku jausmus, įvykius ir vietas, kurie laiko mane vietoje. Aš išsilaisvinsiu nuo įtampos ir įgausiu pilną palaikymą“.

Žuvys
„Aš imsiuosi gyvenimo, kokį visada norėjau gyventi, kūrimo. Aš atsisakysiu žmogaus, kokiu visada save laikiau, idėjos ir priimsiu tai, kuo esu iš tiesų“.

You cannot copy content of this page