11 mamos patarimų, kurie mums atrodė visiška nesąmonė, o pasirodė gryniausia tiesa!

Visi mes vaikystėje kažkiek buvome maištininkais. Mama paprastai duodavo mums patarimų, o mes juos tik ignoruodavome, šaipydavomės iš jų arba kartais aktyviai reikšdavome savo protestą. Bet, kaip žinia, mama savo vaikui blogo nepatars.

Patirtis parodė, kad tėvai labai dažnai duodavo mums labai vertingų patarimų. Be reikalo mes taip nerimtai į juos žiūrėdavome. Atrodo, kad mama sugebėjo numatyti ateitį!

Tai 11 gerų mamos patarimų, kurie tau anksčiau atrodė visiška kvailystė, o šiandien tu jai be galo dėkingas. Mamyte, kokia teisi tu buvai…

Iš pradžių namų darbai!
Įprask niekada neatidėlioti reikalų vėlesniam laikui – ir tu pamatysi, kaip visi tavo reikalai ims eiti lyg per sviestą ir tu turėsi daugiau laiko. Visi sėkmingi žmonės nesėdėjo sudėję rankas. Jei staiga jiems į galvą šaudavo geniali idėja, jie ilgai nesvarstydami eidavo jos įgyvendinti.

Nevėluok!
Dabar tave patį erzina žmonės, kurie verčia laukti jų. Tai bent egoistai! Galvoja tik apie save…

Miegok dieną.
Ak, kurgi mano vaikystės metai?! Iki šiol gailiuosi, kad nemiegodavau dieną vaikų darželyje.

Grįžti namo – iškart persirenk!
Pagaliau mes patys suvokėme šią paprastą tiesą… Net keista, kad vaikystėje tai kėlė mums tokį aršų maištą. O dabar mes suprantame, kad taip patogiau, higieniškiau ir maloniau. Net širdyje lengviau darosi!

Nueik į tualetą prieš išeidamas!
Gėda prisipažinti, bet tai tiesa. Pakanka tik pamiršti tai, sėsti į mašiną ir nuvažiuoti kur nors toliau nuo civilizacijos, kai tave tuoj pat prispaus nueiti į tualetą. Sekantį kartą prieš išeidamas būtinai tai prisimink.

Kantrybė ir darbas viską nugalės!
Kentėti – ne pats maloniausias reikalas. Tačiau kantrybė ir darbas – tai tie dalykai, kurie šlifuoja žmogaus charakterį ir grūdina jo dvasią. Darbas – tai neperdedant išvis geriausia panacėja nuo visų bėdų. Paskui, žiūrėk, gausi kokią nors premiją ar priedą prie atlyginimo. Malonu? O kaipgi!

Valgyk daržoves ir vaisius.
Laikas eina – prioritetai keičiasi. Tada nebuvo įmanoma priversti tavęs suvalgyti morką, pomidoriuką, agurkėlį, obuolį ar bananą, o šiandien mūsų nepatrauksi nuo šių skanėstų. Be to, tai sveika ir gerai mūsų figūrai!

Išjunk buities prietaisus iš rozetės!
Vaikystėje mes juokdavomės iš perdėto mamos atsargumo, tačiau dabartiniai komunalinių paslaugų tarifai nekelia mums juoko! Šiandien tai oi kaip aktualu. Be to, tavo siekį taupyti elektrą rankomis ir kojomis palaikytų gamtos saugotojai.

Būk aukščiau už…
Vaikystėje mes viską priimdavome karštai, bet vienąkart tu supratai, kad suaugusiųjų gyvenime toks veiksmas ne visada tinka. Mama, ačiū tau, kad išmokei mane matyti situaciją iš šono, mąstyti abstrakčiai ir bet kokiomis aplinkybėmis išsaugoti ramybę.

Šalta, užsidėk kepurę!
Dabar man nereikia patarimų ir nurodymų, aš pats vaikštau apsimuturiavęs kaip kopūstas.

Viskas praeina.
Mama mąstė kaip karalius Saliamonas, kuris visuose reikaluose vadovavosi paprasta taisykle: „Viskas praeina – praeis ir tai“. Šie žodžiai iki šiol padeda man išlaikyti gyvenimišką balansą.

Visos motinos turbūt turi kažkokią ypatingą nuojautą. Be to, kiekviena mama linki savo vaikui paties geriausio. Prieik prie savo mamos, apkabink ją ir padėkok už viską. Pasidalink šiais nuo vaikystės žinomais patarimais su savo bendraamžiais.

You cannot copy content of this page