6 priežastys, kodėl vestuviniai žiedai svarbesni nei jūs manote

Šį straipsnį parašė amerikiečių dvasininkas Deivas Vilis.

Aš sutuokiu daug porų. Tai viena mėgstamiausių mano „darbo“ dalių. Aš gaunu vietą pirmoje eilėje vienam nuostabiausių momentų, kuriuos kada nors patiria poros.

Aš mėgstu stebėti, kaip jaunikis bando sulaikyti ašaras, kai jis pirmąkart mato, kaip jo nuotaka eina prie altoriaus. Man patinka, kai pora vos girdi žodžius, kuriuos aš tariu visos ceremonijos metu, todėl kad jie paklysta vienas kito akyse ir džiaugiasi paties momento palaima.

Aš mėgstu viską, ką apima vestuvės.
Viena giliausių ceremonijos dalių vyksta, kai man įteikia vestuvinius žiedus. Aš dedu žiedus ant Biblijos ir kalbu apie tai, kokie jie nuostabūs, ir stebiu, kaip pora nervingai užmauna žiedus vienas kitam ant rankų ir žiūri į juos su išraiška: „Aš dabar NIEKADA jo nenusiimsiu!“

Mane liūdina, kad tiek daug porų juos nusiima. Kartais tai nutinka dėl labai praktiškų priežasčių, tokių kaip odos būklė arba darbo sąlygos, kurioms netinka juvelyriniai papuošalai,tačiau daugumoje atvejų žmogus paprasčiausiai pasirenka jų nenešioti, pagrįsdamas, kodėl tai nelabai svarbu.

Panašiai kaip Frodas ir hobitai epinėje Tolkino serijoje „Žiedų valdovas“ sužinojo, kad kartais žiedas gali turėti žymiai didesnę reikšmę, nei jūs manote!

1. Nepriklausomai nuo to, nešiojate jūs žiedą ar ne, tai PIRMA, ką žmonės pastebi susitikę su jumis, ir jie dažnai daro prielaidas apie jūsų atsidavimą santuokai, remdamiesi tuo, yra žiedas ar ne.
Mano močiutė dešimtmečiais buvo našlė, tačiau santuokos pradžioje mano senelis apgaudinėjo ją, turėdamas kelias pasijas. Ji niekada pilnai neišsigydė šių žaizdų.

Iki šiol, kai ji kalba apie ką nors, ar tai būtų žmogus, kurį ji pažįsta, ar įžymybė visuomenės akyse ( net pastoriai), vienas pirmųjų jos pastebėjimų visada yra arba „jis visada nešioja savo vestuvinį žiedą“, arba „jis nenešioja vestuvinio žiedo“.
Ji daro prielaidas apie vyro dorumą ir jo ištikimybę savo žmonai, remdamasi vien žiedu. Nors tai gali būti labai abejotinas rodiklis, daugelis žmonių daro analogiškas prielaidas.

2. Jūsų žiedas – kasdieninis jūsų priminimas apie tai, kad kiekvienas jūsų priimtas sprendimas kažkokiu būdu daro įtaką jūsų sutuoktiniui.
Žiedas yra apčiuopiamas simbolis, kurį jūsų sutuoktinis turi laikyti jūsų širdyje, jūsų grafike ir kiekvienoje jūsų gyvenimo dalyje.
Nuo to momento, kai jūs ištarėte „taip“, kiekvienas jūsų gyvenimo aspektas dabar susijęs su jūsų sutuoktiniu. Viskas, ką jūs darote su savo laiku, savo žodžiais, savo pinigais ir t.t., vienaip ar kitaip paveiks jį/ją, taigi, žiedas yra paprastas priminimas apie tai, kad viskas, prie ko jūs prisiliesite, palies jūsų santuoką.

3. Jūsų žiedas yra pagarbos jūsų sutuoktiniui simbolis.
Pagarba santuokoje matuojama ne tik tuo, ką mes kalbame. Dažnai begarsiai veiksmai kalba garsiau už viską.
Pagarba santuokoje perduodama pastoviai (kadangi santuoka – tai pastovūs santykiai). Žiedas yra vienas paprasčiausių būdų pateikti šią pagarbą YPATINGAI, kai jūsų sutuoktinis paprašė jūsų užsimauti jį ir/arba pasakė, kad tai jam labai svarbu.

4. Jūsų žiedas – tai pirmoji apsaugos nuo neištikimybės linija.
Žiedas nėra patikima apsauga nuo neištikimybės, tačiau neabejotinai tai pirma apsaugos linija. Žiedo nešiojimas subtiliai perduoda pranešimą: „Aš vedęs. Aš ištikimas. Mano santuoka man svarbi“.
Jei jūs bandote būti „susituokusiu po priedanga“, palikdami paslaptyje savo šeimyninę padėtį, jūs jos NEVERTINATE. Kai kurie žmonės (nevertinantys santuokos) elgiasi būtent taip.
Bet kai jūs nešiojate žiedą, jūs galite užkirsti kelią daugeliui nereikalingų pagundų.

5. Jūsų žiedas yra matomas simbolis jūsų vaikams, kad jūsų santuoka yra reikšminga.
Jei jūs turite vaikų, viena svarbiausių pamokų, kurių galite juos išmokyti – kaip turi atrodyti santuoka.
Parodykite savo vaikams vyro ir žmonos, atsidavusių vienas kitam tiek viešumoje, tiek ir vienumoje, grožį. Reikia ŽYMIAI daugiau, nei tiesiog žiedo, tačiau žiedas bus pirmu jūsų jausmų požymiu.

6. Nėra jokių svarių priežasčių nenešioti jo!
Kaip aš jau sakiau pradžioje, yra kai kurios praktinės šios taisyklės išimtys, tačiau kai tai tiesiog įsitikinimų klausimas, kodėl gi nemūvėti žiedo?

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page