Nelygi sąjunga: 5 priežastys kurti santykius su vyresniu partneriu

Kol vieni bando rasti savo amžiaus antrąją pusę, kiti sudaro sėkmingas poras su vyresniais žmonėmis. Tokiuose santykiuose daugybė pliusų, tačiau apie juos nutuokia toli gražu ne visi, o kai kurie ir išvis jų šalinasi. Šiame straipsnyje mes papasakosime apie sąjungos su vyresniu partneriu privalumus.

Gyvenimiška išmintis ir ne tik
Už nugaros turėdamas nesėkmingą santuoką, sąmoningas žmogus visada daro iš to išvadas. Tokie žmonės supranta, kodėl santykiai patyrė krachą ir stengiasi ateityje nedaryti tokių klaidų. Be to, brandūs žmonės nebeturi jaunatviško maksimalizmo, kantrūs svetimoms klaidoms ir pasiruošę kompromisams. Kitaip tariant, vyresnis partneris turi pakankamai išminties, kad palaikytų draugišką atmosferą šeimoje ir nesiginčytų dėl niekų.
Suaugęs žmogus, turintis santykių patirties, jau žino, kokios klaidos sukelia problemas.

Finansinis stabilumas
Ne paslaptis, kad jaunimas su pinigais elgiasi lengvabūdiškiau – pirmaisiais darbo metais jaunuoliai švaisto pelną pramogoms, kelionėms ir stilingiems rūbams. Su amžiumi daugelis neatsisako šių dalykų, tačiau suvokimas apie finansinės pagalvės būtinybę vis tiek ateina. Vyresnis partneris, ar tai būtų vyras, ar moteris, galės protingai valdyti bendrą biudžetą, net jei jam nepavyko tapti milijonieriumi sulaukus šio amžiaus.

Intymaus gyvenimo kokybė
Jauni žmonės dažnai gėdijasi kalbėti intymiomis temomis, o daugelis jų ir išvis lygina partnerę su erotinių žurnalų modeliais, apdovanodami merginą nevykusiomis pastabomis. O vyresni vyrai puikiai supranta, kad tarp blizgučių ir realaus gyvenimo mažai bendro, todėl neidealūs moters kūno bruožai jų netrikdo. Analogiška situacija ir su damomis – lovoje su patyrusia moterimi bet kuris vyras jaučiasi nesusikaustęs, patirdamas maksimalų malonumą.

Su amžiumi daugelis persvarsto savo požiūrį į išvaizdos idealus ir tampa mažiau reiklūs.

Šeimos vertybės
Suplanuotą romantišką poilsį jaunas partneris ar partnerė gali lengvai pakeisti darbo pasitarimu, arba išvis jį gali sugadinti draugų įsiveržimas. Vyresni žmonės nustumia į antrą planą ir profesines ambicijas, ir bendravimą su bendraamžiais, jau pertekę abiem aspektais. Brandžios antrosios pusės labiau susitelkusios į asmeninį gyvenimą ir siekia leisti laisvą laiką su šeima.
Heidi Klum už savo vyrą Tomą Kaulitzą vyresnė 16 metų.

Platus akiratis
Interesų bendrumas, būdingas bendraamžiams – tai neblogai, tačiau dažnokai tokiose sąjungose mylimieji nesivysto. Vyresnio partnerio kompanijoje jūs sužinosite daug naujo ir galėsite užmegzti pažinčių su kito socialinio sluoksnio atstovais. Kitaip tariant, du žmonės su amžiaus skirtumu gali atverti vienas kitam absoliučiai naujas įdomybių ribas ir vystytis kartu įdomesnėmis kryptimis – jiems niekada nebus nuobodu kartu.
Michailas Labkovskis apie santykius žmonių su dideliu amžiaus skirtumu santykius.

You cannot copy content of this page