8 sveikatos problemos, nuo kurių išgelbės citrinų sultys

Stiklinė šilto vandens su citrina – tai vienas geriausių ryto ritualų sveikam gyvenimo būdui. Citrinų sultys laikomos galingu antioksidantu.

Jos turi vitaminų B ir C, kalio, angliavandenių, eterinių aliejų ir kitų komponentų.
Reguliariai gerkite citrinų sultis – ir užtikrinsite sau galingą imunitetą, pagerėjusį virškinimą,numesite nereikalingą svorį ir išsigydysite nemažai negalavimų.

Jei jūs turite nors vieną problemą iš šių 8, būtinai pradėkite gerti vandenį su citrina:

1. Spuogai. Vanduo su citrina gali užkirsti kelią spuogų atsiradimui . Dar viena paprasta priemonė – atsargiai patrinkite veidą išspausta citrina. Tai geras veido valymo metodas.

2. Inkstų akmenys. Kalis didina citrato kiekį šlapime, kuris užkerta kelią oksalatų (druskų) , kurie yra akmenų pagrindas, susidarymui.

3. Silpnas imunitetas. Citrinų vanduo stimuliuoja imuninę sistemą ir padeda greičiau aptikti ir naikinti patogenus.

4. Antsvoris. Vitaminai citrinose reguliuoja cukraus lygį kraujyje. Citrusiniai taip pat turtingi pektino, kuris padeda kontroliuoti alkį.

5. Tulžies pūslės problemos. Jei jums iškilo problemų su tulžies pūsle ir jūs jaučiate skausmą šlapinantis – gerkite vandenį su citrina valgio metu. Gripas ir peršalimas. Vitaminas C citrinose veikia kaip natūralus antioksidantas.

6. Apsinuodijimai. Jei jūs ruošiatės į kelionę, citrinų vanduo padės išvengti apsinuodijimų maistu ir nugalėti virškinimo problemas.

7. Uždegimai. Kaip bebūtų keista, citrina sugeba neutralizuoti rūgštingumą. Tokiu būdu ji gali sustabdyti ar užkirsti kelią uždegiminiams procesams. Skausmas raumenyse po treniruotės. Išgerkite citrinų vandens po treniruotės, kad neutralizuotumėte pieno rūgšties veikimą ir palengvintumėte skausmą.

8. Patinimai ir sąnarių skausmai. Citrinų sultys mažina šlapimo rūgšties susikaupimą sąnariuose ir tokiu būdu užkerta kelią uždegimui ir artritui.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page